אנחנו עושים כלובים של שלטים במו ידינו

שלווה שוכבת בכלוביותר ויותר, שליו גדל על מגרשים פרטיים, למרות שהם מגוון הקטן ביותר של עופות, אבל עבור המגורים שלהם, העופות יצטרכו ליצור תנאי מחייה נוחים. אתה יכול לבנות תאים של שלווים מחומרים שונים, ואת המשימה היא לא רק עבור אנשי מקצוע, אלא גם עבור המאסטרים הביתה חמושים עם סט מינימלי של כלים.

זנים ודרישות עבור תאים שלווים

תוכנו של שליו הקטן בדוכנים מיוחדיםלפני שתתחיל לעבוד, חשוב לדעת כי עבור קטגוריות גיל שונות אתה צריך דיור נפרד, ובתאים נפרדים מכילים:

 • אפרוחים בני 1-10 ימים;
 • בעלי חיים צעירים עד גיל שישה חודשים;
 • בעלי חיים מבוגר;
 • תרנגולות מטילות, מתן ביצה שולחן;
 • בשר שלושים;
 • קבוצות הורים.

הדוכן עצמית של שליו של תאים אחרים הוא הבחין על ידי הגנה רצינית מפני קר טיוטת, בהכרח מערכת של תאורה וחימום של קירור קטן, נסבל גרוע התחממות יתר של אפרוחים. כל הקירות, למעט הקדמי, אומנים הביתה מעדיפים לעשות מן דיקט, fiberboard או סיבית. הרצפה והתקרה של בנייה זו עשויה רשת קנס שדרכה פסולת וזרפי ציפורים בקלות לחדור, ואת השלו עצמם בביטחון לנוע לא לסכן את הפגיעה ברגליים.

עבור גיל זה, דוכן של שלווים שנבנה במו ידיו הושלמה עם מזין ציפורים קערת מים. ציוד זה, כמו גם את החימום ואת מנורות קבועים בתוך הכלוב.

לספר על ידי ביצוע בעצמך ציורים של דוכן וידאו שליו לא יעשה טעות גם עבור אלה אשר בפעם הראשונה בחייהם החליט לגדל ציפור מעניינת כמו שליו.

רב שכבת תאים של שלווה למבוגריםככל שהציפור מבוגרת יותר, כך גדל התא של רשת המתכת. הצמיחה הצעירה למבוגרים מותאמת טוב יותר לתנאים הסביבתיים. הוא לא צריך שטח סגור, חוץ מזה, כדי לנקות את התאים פתח reticulated לשלו הוא הרבה יותר קל.

עבור ציפורים מבוגר בבית, תאים בנויים ממגוון רחב של חומרים זמינים. בקורס הוא לא רק דיקט או סיבית, אלא גם רשת מתכת, מתכת ואפילו פלסטיק. Nesushek להציב בתים של עיצוב מיוחד עם נוטה אל מחוץ לתחתית. בחוץ, שוקת מחוברת למקום שבו הביצים נלקחות.

על מנת לשפר את משקלם של הבשר, תאי השלד עשויים רשת נמוכה מספיק כדי להגביל באופן מלאכותי את תנועות הציפור. שיטה זו מאפשרת לך לא רק להשיג את המשקל הרצוי מהר יותר, אלא גם לעכב את תחילת ההתבגרות. לכן, בשר של שליו כזה הוא עדין ועסיסי יותר מזה של אלה שגדלו בתאים רגילים.

לפני שאנחנו עושים כלוב של שלטים במו ידינו, אנחנו שוקלים היטב את הבטיחות של העיצוב העתידי, את האפשרות של ניקוי שלה וניקוי, כמו גם את גודל הבית של מספר ציפורים להציב בו.

חישובים של גודל של תאים עתידיים לשתול שליו יכול להיעשות בהליך מן הנורמות מצוטט עבור מספר של 10, 30 ו 50 ציפורים. גדלי תאים מומלצים

ציורים של כלוב של שלטים בעת ביצוע בידיים

המבנה הפופולרי והנוח ביותר של כלוב השלט הוא מסגרת עץ או מתכת, על הרצפה ועל הרצפה, מכוסה ברשת, ומהשאר, לבקשת הבעלים, עם החומרים העומדים לרשותו.

כלוב ציור של שלווים עם גדליםרישום שנעשה על ידי תא תא שליו, בתצלום, כולל:

 • 1 – מסגרת;
 • 2 – שתיית קערה;
 • 3 – הדלת;
 • 4 – מזין;
 • 5 – שוקת ביצים מתגלגלות;
 • 6 – קומה התא;
 • 7 – מגש לאיסוף פסולת ואשפה.

עיצוב פונקציונלי אמין ייקח יותר מדור אחד של שכבות להיות מותקן על הרצפה, בעוד חשוב לספק רגליים עם גובה של 15-30 ס”מ, או לשמש כמבנה “רב קומות”. זו הדרך של הצבת התאים הוא מאוד מועיל עבור חקלאים עופות שאין להם מספיק מקום להתקנת בתים עצמאיים של חיות מחמד נוצות.

שנאספו בכלובים מרובת שכבות עבור שליו חייב להיות מחובר בצורה בטוחה אחד לשני על פני השטח האנכיים של הקיר הסמוכים של אשר ממוקמים.

כלוב מוכן של שליואם אתה רוצה לשמור לפשט את התהליך של קבלת הורים יכול לנטוש את המסגרת. במקרה זה, התמונה התא של שלווים הציג בתמונה יעזור להתמודד עם המשימה, אפילו מגדל העופות טירון יעשה זאת במו ידיו. כחומר עבור הקירות הצדדיים ואת המזרן, אתה יכול לקחת מתכת דקה, דיקט חזק או סדינים של fibboard.

כדי להבטיח את החליק ביצה מן הרצפה נוטה לא נופל, מרזב עם רוחב של עד 10 ס”מ עם עצור מסופק מבחוץ. החלק התחתון עשוי רשת מתכת דקה, המתאימה לקציר מהיר ויעיל של תאים.

כלוב שלושים בידיים שלהם: צעד אחר צעד הוראה

ציור של כלוב חסר מסגרת לשלדעיצובים תוצרת בית הם פשוטים, סבירים ואינם דורשים ידע מיוחד בייצור. חשוב רק לשקול:

 • מספר שליו של מבוגר;
 • הצורך להתקין מערכות חימום ותאורה לגוזלים;
 • מגשים לביצים שהונחו;
 • היכולת לנקות תאים שליו.

תא כפול שכבות עבור שלווים עם שיכור פטמותאם כחומר המקור בחר המאסטר עץ, דיקט ורשת מתכת, כדאי לו בעבודה:

 • מסור;
 • מספריים למתכת;
 • מהדק עם סיכות לתיקון הרשת;
 • ברגים הקשה עצמית עבור הרכבה פגרים.

אם אתה אוסף את כלוב שליו בידיים שלך, על פי ההוראות שלב אחר שלב, השלב הראשון חותך את החסר על הקיר האחורי, שני חלקים על הצדדים ואת החלק העליון של התיבה. מידות התכנון העתידי מחושבות בהתאם לטבלה לעיל.

המסגרת, אשר עשוי בלוקים מעץ, הוא מהודק עם ברגים הקשה עצמית. כדי להשתמש בכלוב שליו היה בטוח וארוך, עדיף ללטש את העץ עם נייר זכוכית ולספוג אותו עם חיטוי בטוח עבור עופות.

כדי להמשיך לעבוד, כאשר הספגה סוף סוף מתייבש. מחומר עם תא גדול, המאפשר שליו להשתמש באופן חופשי מזין קבוע קערה מים, ריק נעשה על הקיר הקדמי.

תכולת שליו של כלובהקומה הבאה של בית הציפורים היא מגולף מתוך רשת עם תא רדודה. המגש לאיסוף ביצים הוא המשך של הרצפה נוטה עם קצה מעוקל, אשר אינו מאפשר את הביצים להתגלגל. זה צריך לקחת בחשבון בעת ​​הכנת הציורים של התא של שליו.

הרשת אל חלקי העץ של המבנה הוא מקושר בנוחות בעזרת סיכות רהיטים גדולים. מתחת, תחת הרצפה נוטה לעשות מגש נשלף לאיסוף פסולת זבל.

כלוב שליו מקופסאות פלסטיק

גרסה חסכונית ופשוטה מאוד של תא שליו מבוסס על שימוש של תיבות אריזה ירקות עשויים פלסטיק צורמת.

חומר כזה הוא לא רק קל לעמיד ועמיד, הוא ניקה לחלוטין שטף, וזה חשוב מאוד, כאשר שמירה על עוף.

כלוב מקופסאות פלסטיקלפני שתמשיך להוראות צעד אחר צעד על בניית כלובים של שלטים עם הידיים שלך, אתה צריך להכין את כל מה שאתה צריך כדי לעבוד. המאסטר יצטרך:

 • שלוש תיבות של מידות שוות;
 • גמיש, חוט חזק;
 • מסור לעבודה על פלסטיק ומתכת;
 • סכין חדה.

התיבה, אשר יהיה במרכז המבנה המיועד לשמירת שליו, צריך להיות בגובה של כ -30 ס”מ, תיבות הנותרים יכול להיות נמוך יותר. אחד מהם יבצע את הפונקציה של המזרן, השני – התקרה ואת המכסה:

 1. בשלב הראשון, כל החלקים המוקרנים על הקצה העליון מנותקים מהתיבה הראשית.
 2. ואז, בעזרת החריצים והרגליים הזמינים, הוא מצטרף לתיבה התחתונה.
 3. העיצוב כתר את התיבה הנמוכה השנייה.
 4. התכנון המתקבל הוא מהודק בחוט, ואם הוא לא, השתמש בחומרים אחרים: כבל חזק, דו צדדי או חזק סרט הרכבה.
 5. על העטיפה של תא שלווה לסמן את הדלת בעתיד, נוח לקציר ולתפוס או לאכלס את הציפור.
 6. הצוהר נחתך משלושה צדדים, והרביעי מקופל החוצה. כדי להקל על השימוש, נעילת לולאה חוט מחובר הדלת מאולתרת.
 7. על הקיר החיצוני, כמה חתכים מיועדים להאכיל שליו בכלוב.
 8. קצת מתחת למזין Chamfer הוא מהודק, קערת שתייה הוא רכוב ליד זה.

בניית תאים שליו על וידאו על כל הפרטים שלה חושף את כל הטריקים של התהליך יסייע לרכוש במשך כמה שעות מחסה הדרושים הציפורים.

ביצוע כלוב שליו – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =