הסימפטומים של מחלת תרנגולת הדיוט ואת כללי הטיפול שלהם

Nesushki בבית תרנגולתגם חקלאים מנוסים וגם עופות טירונים אינם מבוטחים מפני בעיות. מחלות של תרנגולות מטילות בבית לעתים קרובות לגרום דאגה לבעל הבית. מחלות זיהומיות, טפיליות ואחרות לא גרמו נזק חמור לבעלי החיים, חשוב להכיר בסימפטומים שלהם מוקדם ככל האפשר, להציג אמצעי הסגר ולהתחיל בטיפול.

מה בהתנהגות ובמראה של ציפור צריך להתריע על חוות עופות הראשון?

מאז מחלות עוף לעתים קרובות יש התפתחות מהירה ובמקרים רבים להוביל למוות, כל סטיות בהתנהגות הרגילה צריכה להיות סיבה לדאגה.

אלה כוללים:

 • תרדמה;
 • נמנום;
 • אי-רצון יציב לנוע, בעוד הציפורים יושבות בעיניים עצומות;
 • ירידה בתיאבון או סירוב מוחלט למזון;
 • אדישות, לסירוגין עם תקופות של עוררות מוגזמת וחרדה.

לאחר שהסתכלת על התרנגולות, אפשר לראות שהן משמיעות קולות לא אופייניים, נושמות בכבדות. דרוש טיפול מיידי של תרנגולות הנחת המחלה ניתנת על ידי:

 • ריר ודלקת סביב העיניים ומערכת הנשימה;
 • הידרדרות איכות הזנב, אובדן או חוסר מראה, מראה מלוכלך;
 • אופייני למחלות רבות של שלשול.

בידוד של ריר מן החורים האף של העוףבמקרים מסוימים, מגדלי עופות להיפגש עם bulging של זפק באזור הבטן, התקפים ובעיות איברים אחרים. למוות המונית הפתאומי לא נגרם נזק בלתי הפיך, הסימפטומים האלה לא צריך להתעלם בכל מקרה!

תמונות של מחלות של תרנגולות הנחת תרנגולות וטיפולים שלהם נועדו לסייע למתחילים לזהות סימנים מטרידים.

מחלות זיהומיות של הנחת תרנגולות תרנגולות וטיפול בהן

תרנגולות רגישות למגוון של מחלות, אשר פתוגנים הם מיקרואורגניזמים פתוגניים, וירוסים וחיידקים.

בין המחלות הנפוצות ביותר – הדלקת, המוביל למוות של 95-100% של בעלי חיים. מדוע מתות התרנגולות מתות כאשר נגועים במחלה זו? הסיבה לכך היא ההתפתחות המהירה של הזיהום, מלווה בקדחת בציפור, הופעת קצף מהמקור ופתח האף, צפצופים וחולשה קשה. ציפור חולה צמא, הקשת והעגילים שלה אפורים או לרכוש גוון כחלחל. עקבות של דם נמצאות בלכלוך של צבע לא בריא.

מחלת ניוקאסלמחלה מסוכנת נוספת להנחת תרנגולות היא מחלת ניוקאסל, המשפיעה על ציפורים מכל הגזעים והגילאים. במקרה זה מגדל העופות עלול לעמוד בפני תוצאות קטלניות במהירות הבזק, לא מלווה בסימפטומים מורגשים. אבל לעתים קרובות יותר הבעלים של בית עופות מבחין בכל הסימפטומים של המחלה של תרנגולות הנחת הצורך לאבחון וטיפול. אלה הם:

 • תרדמה;
 • גלילים נוזליים נוטשים;
 • חוסר תיאבון;
 • מתוח מן הזיהום גזים זפק;
 • את הופעת הריר מן הנחיריים ואת המקור;
 • ציאנוטי;
 • קוצר נשימה, מלווה בעמימות או בצלילים יוצאי דופן אחרים.

אבעבועות רוח בתרנגולות מטילותלתרנגולות המתרחשות בבית, התרנגולות של התרנגולות המטילות כוללות אבעבועות שחורות. תרנגולות למבוגרים מושפע מיני עור מחלות, וכתוצאה מכך להופעת הצבע הראשון, ולאחר מכן בחלקים האחרים של צהבהב, אבל אחרי האדימו כתמי מעוגלות מכסה גידולים מיובלים. כל הזמן ציפורים חולה מדוכאות, פרעות, הן כמעט לא אוכלות. במקרה של סיבוכים, ראייה עשויה למות ולמות.

מאז מחלות זיהומיות יש תסמינים נפוצים רבים מהווים סכנה עדר כולו ואפילו לבני אדם, ההחלטה לאבחן ולטפל במחלות של תרנגולות תרנגולת הנחת צריכה להיעשות על ידי מומחה.

בעת גילוי אותות אזעקה, נשתלים ציפורים חשודות, החדר והציוד מחטאים ומעקב בקפידה אחר מצב התרנגולות שנותרו לפני הטיפול.

מחלות של תרנגולות מטילות הנגרמות על ידי טפילים

סכנה חמורה להנחת תרנגולות תרנגולת מיוצגת על ידי טפילים הלמינתים, קרציות, חרקים ומזיקים אחרים על הציפור. מחלות הקשורות בכפל של תולעים בגוף קשורות לעיתים קרובות עם עיכול לקוי, עייפות, סירוב ציפורים לאכול, תשישות ומוות. אם חקלאי עופות שאפתן שואל שאלה: “איך לטפל בשלשולים בתרנגולות מטילות?”, מבלי לדעת את הסיבות לסימפטום, אז הוא לא צריך למהר לבחור תרופה. שכונה מסוכנת עבור תרנגולות מאיימת עם זיהום helminth

תסמינים דומים עשויים להיות כמו גסטרואנטריטיס או הרעלת נעים אבל לא זיהומיות, ובבית כָּרֶצֶת או geterakidoza. במקרה זה, ובמקרה אחר, מבלי לנקוט צעדים דחופים, לא ציפור אחת, אבל תושבי הבית כולו, כולל תרנגולי הודו, ברווזים ואווזים, עלול לסבול.

מוצץ דם באגים קרדית לגרום נגעים בעור מלווה גירוד זיהומים משניים מסוכנים. בנוסף, החרקים הקטנים ביותר הופכים לנשאים של מחלות אחרות, מובילים להיחלשות, לדיכוי הציפור, לירידה ביצור הביצים ולפעמים למוות. בבית, מחלות של תרנגולות של שכבות של הסוג הזה הם גדלו מאוד:

 • עם תוכן מייגע;
 • במצב תברואתי לא מספק של תאים ולולים;
 • כאשר ציפור נגועה מופיעה בעדר.

אמבטיות אבק נגד puhoedov, פרעושים, קרציותבמקרה של helminths וטפילים אחרים, אמצעי מניעה הם חובה, ניקוי קבוע של מקומות תחזוקה וכל הציוד, לשנות את אזורי ההליכה, החלפת מצעים, ניקיון קנים ורולים.

בסימנים הראשונים של טפילים הציפור צריכה לקבל טיפול מלא. אחרת יש אפשרות לא רק להכות את כל האוכלוסייה, אלא גם אדם שאליו הן תולעים קרדית קרדית מסוכנים.

כדי למנוע את הכפל של ectoparasites, אכילה ונוצות, בבתי עופות ועל הטיולים הם מסדרים אמבט חול אפר.

מחלות מדבקות שאינן מדבקות מניחות תרנגולות ותסמינים

עם כל הסכנה של טפילים ומחלות זיהומיות, הנזק הגדול ביותר לעופות, על פי הסטטיסטיקה, גורם למחלות לא מידבקות. התפתחותם מעוררת הפרות של תנאי שמירה על הציפור, הזנה לא נכונה או לא רציונלית.

מחלות כאלה של תרנגולות הנחת, הסימפטומים שלהם הטיפול צריך להיות תחת שליטה קפדנית של חקלאי עופות שרוצה לקבל מספר יציב של ביצים ולצפות בעלי חיים חיים ובריאים.

בין מחלות שנגרמות על ידי הזנות באיכות ירודה, מזוהמת או מזוהמת, כמו גם הזנה לא סדירה, כאשר הציפורים נאלצות לגמוע למטה מנות גדולות של התערובת, בלוטת יונים. כתוצאה מהחסימה שלו, העוף מאבד את יכולתו להאכיל, להחליש, מפסיק למהר, וללא סיוע, מת מחנק. שמור את התרנגולת יכולה להיות מבוא היבול של מנות קטנות של שמן צמחי, עיסוי והסרה של תוכן על ידי הרמת ציפור על ידי הרגליים.

אביטמינוזיס בהטלת תרנגולותגסטרואנטריטיס, שבאה לידי ביטוי לגירוי ודלקת של מערכת העיכול, שלשול, חולשה, עייפות ועוף מתרחשת כאשר הכנה שיטתית של מזון מקולקל ירודים, מים מזוהמים או מחסור של תוספי ויטמינים ומינרלים. כדי לעורר את המחלה יכול שינוי חד בתזונה, שפע של מזון עשיר בסיבים. ברוב המקרים, ניתן לתקן את המצב על ידי נירמול התזונה והחדרת פרוביוטיקה לתפריט, אך אם המחלה מתחילה, לא ניתן למנוע אנטיביוטיקה לתרנגולות הנחת.

אותם אמצעים משמשים אם הציפור יש דלקת באזור cloaca או cloacite. כאן, סוכני אנטיביוטיקה משמשים חיצונית לטיפול ברירית מושפעת ובאזורים הסמוכים.

לא פחות נזק מאשר מזון באיכות ירודה מביא שכבות מזין מבלי לקחת בחשבון את דרישות מוגברת של ויטמינים ומינרלים. לאחר חוסר סידן, ויטמינים חיוניים A, D, E, B2, B6, ציפורים יכול לפתח צהבהב צפק. הסימפטומים המתעוררים במחלות בית המחלה הם:

 • בירידה חדה בייצור הביצים;
 • בעייפות ואובדן תיאבון;
 • סירוב של תנועות;
 • להגדיל את נפח הקיבה ואת כל הסימנים של dropsy.

חקלאים עופות המעוניינים מדוע התרנגולות המטילות קירח, בפועל, יכול להיתקל מחלה זו הנחת, אשר, עם דלקת הצפק, לאבד את הנוצה בבטן. מנע את המחלה יכולה להיות, על ידי הכללה מתמדת בתפריט של תוספי ויטמין ו צדפים.

דלקת של אובידוקט תרנגולת התרנגולת הנחתכאשר מצבו של הציפור נשאר מעיניהם במשך זמן רב, דלקת מסובכת על ידי suppuration והוא יכול להתפתח לתוך רציני יותר, המוביל למוות מפני זיהומים הבמה. ויש מעט להתאים את הדיאטה ואת הטיפול של הציפור. אם המחלה רכשה אופי מדבק, לא ניתן למנוע תרנגולות מטילות ללא אנטיביוטיקה.

סיבות דומות הן salpingitis, אשר לעתים קרובות מתרחשת במקביל peritonitis חלמון. הסיבה לדלקת הכואבת של הביצית היא מעבר של ביצים גדולות או של בני תרנגולת. במקרה זה ניתן להבחין כי התרנגולות נושאות ביצים עם פגז לא ממומש או בלעדיו. במקרה זה הבנייה נראית כמו זרם של נוזלים או תוכן ססגוני של אובידוקט.

הופעת ביצים בדלקת של הביציתהשאלה “למה היא עוף למטילות קירחות?” האם אחד האקטואלי ביותר עבור לולנים למתחילים. זה לא משנה אם הציפור רק שופך. במצב זה, מבוא לתזונה עשירה במינרלים וויטמינים של הזנה יעזור לה, אבל קניבליזם עוף הוא עניין אחר. במקרה זה, הנוצות של אלה נכתבות על ידי התרנגולות עצמן, ואינן מוגבלות לכך, אלא מתחילים לאכול את הביצים שנקבעו, לגרום לפצעים ולפגיעות בשכנים חלשים.

קניבליזם בתרנגולותמה אם תרנגולות התרנגולות ימותו מהתנהגות תוקפנית כזאת של קרוביהן? בין הגורמים קניבליזם – תת תזונה, הצפיפות של הציפור, חוסר הליכה, תאורה מלאכותית מוארת יתר על המידה. כדי לשנות את המצב, זה לעתים קרובות מספיק כדי לארגן טיפול להזין את הדיאטה של ​​תוספי עוף סידן, שמן דגים ארוחה עצם, ירקות, מספוא מספוא כמות קטנה של מלח. תוצאות טובות מתקבלות על ידי האכלה שמרים להנחת תרנגולות תרנגולת. יש לטפל ולטפל בפצעים המתקבלים מפירסינג הציפורים.

על מחלות של תרנגולות תרנגולות – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 45