בבית, אתה יכול באופן עצמאי לקחת תרנגולי הודו באינקובטור

הנחת ביצי הודו באינקובטורגידול של עופות אפשרי אפילו בחלקות בית קטנות. לא ניתן לשמור על עדר מבוגר, הבעלים של החווה להשתמש בבית פלט של תרנגול הודו באינקובטור.

גיבוש ופיתוח של העובר מתחיל בתוך הגוף של התרנגולת. כאשר הביצה נהרסת, שיעור הצמיחה הנוסף של האפרוח העתידי תלוי לחלוטין בתנאים החיצוניים.

תכונות של הדגירה תרנגול ההכנה עבור זה

הביצים עבור הדגירה מן הציפורים נלקחים מדי שעה ומיד יועברו לאחסון. ביצים על מגשים ממוקמים עם קצה חדה למטה, אשר חוסך מקום ויוצר את כל התנאים להזיז את העדשה האוויר לחלק העליון, בוטה.

כדי להבטיח כי בזמן הכניסה לחממה כל העוברים היו בשלב אחד של התפתחות, ומסקנתם התברר להיות ככל האפשר ידידותי, הביצים מאוחסנים מגניב עם אוורור אוויר קבוע ולחות גבוהה.

התנאים המתאימים ביותר לכך:

 • טמפרטורה 10-15 מעלות צלזיוס;
 • לחות בתוך גבולות של 60-89%.

המראה של אפרוחים הראשונים בחממהיש לזכור כי גם בתנאים הטובים ביותר, הזמן הוא לא החבר הכי טוב של מגדל עופות. ככל ששוקקת ביצית מופרית, כך סיכויי העובר להיות תרנגול הודו חזק. אופטימלית, אם הדגירה של תרנגולי הודו יחלו לא יאוחר מ 4-5 ימים לאחר הופעת הביצה. אם הרבייה של תרנגולי ההודו הולכת באופן טבעי, הביצים מחוממות על ידי החום של התרנגולת.

התאמה מושלמת למשימה קשה זו, ציפורים טובות יותר מכל אינקובטור אוטומטי להתמודד עם שמירה על הטמפרטורה והלחות הנדרשות, הם מסתובבים ומגלגלים ביצים עד 50 פעמים ביום, כך שכל ביצית של חצי תריסר ביצים מחוממת באופן שווה.

עבודה זו היא החשובה ביותר בשלב הראשון של התפתחות העובר. ואז הביצים עצמן הופכות למקורות חום, וכאן תרנגול הודו צריך לקום לעתים קרובות יותר, כך שילדיה לעתיד יקבלו מספיק אוויר, הקן לא היה בסיכון לפתח עובש ופטריות.

אטמוספרה בחממה לגידול תרנגולי הודו בבית

עבור חקלאים עופות מתחילים, השאלה תמיד אקטואלי: “כמה ימים תרנגולי הודו יוצאים אל האור?”

מרגע הסימון הדגירה של היציאה של אפרוח מן הביצה, בממוצע 28 ימים עובר. זה כמה ימים לפני המסקנה של gusat. אבל זמן זה הוא יחסי, כי במשך תקופה של זמן כמה גורמים משפיעים בבת אחת:

 • מידות ואיכות ראשונית של ביצים מודגרות;
 • התאמה של המצוין בפועל בטמפרטורת הטבלה תנאי תרנגולי הודו;
 • תאימות לתנאים אחרים לטיפול בביצה, כולל שימור ושמירה על הלחות הנדרשת.

מצב הדגירה של ביצי הודו

ככלל, את הסימנים הראשונים של המראה של אפרוחים ניתן לראות ביום 26. יתר על כן, הריאות של הריאות מופרשות מוקדם יותר מאשר האחים הגדולים שלהם כבדים.

בבית, באינקובטור, הפלט של תרנגול ההודו הוא מהנקניק הראשון עד שהבחורה האחרונה משתחררת מהקליפה, זה לוקח עד יומיים. עיכוב המועדים מסמן בעיות אפשריות. לוח ההתחלה והסוף של תפוקת תרנגולי ההודו

מבחר של ביצי הודו עבור הדגירה

המיועד הדגירה של ביצים תרנגולת, הביצים נבחרים מראש בצורה כזאת כי המגרש הרבה הוא הומוגני ואיכותי ככל האפשר. הקריטריונים לבחירת ביצים מנוסים חקלאים עופות מאמינים:

 • בגדלים, בתוך ביצים קטנות או גדולות מדי, לפעמים יש עוברים חלשים או שאינם קיימא;
 • צורה, אשר משפיעה על המיקום של העובר, הפיתוח שלה ואת ההצלחה של הנסיגה;
 • את איכות הקליפה, אשר צריכה להיות חלקה, ללא microcracks, sagging, כתמים ופגמים אחרים.

בחירה קפדנית של ביצים הוא המפתח להשגת בעלי חיים בריאיםעם זאת, המראה אינו יכול להבטיח כי הביצית מופרית ואין לה פגמים פנימיים, בלתי נראים במבט ראשון.

עבור שליטה על מצב העובר, חזיון תעתועים משמשים – שקיפות. שיטה זו מסייעת לזהות סדקים על פגז, פגמים התפתחותיים עובריים, כדי לחקור את עוצמת הקול ואת המיקום של החדר אוויר, אשר האפרוח משתמש לנשימה עד שהוא צבט.

בשלבים המוקדמים ולפני הדגירה, החלמון הופך לנושא הלימוד. ביצה איכותית, המתאימה לגידול תרנגולי הודו באינקובטור בחלמון ביתי:

 • במנוחה ממוקמת במרכז;
 • יש גבולות מטושטשים ברורים;
 • כתוצאה של הפיכת המהלכים ביצה בתוך נפח, אבל אז משחזר את המיקום הקודם שלה.

כאשר הביצה שנבחרה נכנס החממה, זה גם לא התעלם. הערכה של התפתחות העובר היא עדיין לפחות פעמיים, ועדיף לעשות זאת בכל שבוע, למשל, ביום השמיני, החמישי, וגם בעת העברת הביצים למגשי הפלט. זה נעשה ביום 25 לאחר תחילת הדגירה.

איך הולך הרבייה של תרנגולי הודו באינקובטור בבית?

ההפעלה של העובר עם הכניסה לחממה מתרחשת עקב עלייה בטמפרטורה ולחות. התנאים שנוצרו באופן מלאכותי לחקות את הדגירה של ביצים עם תרנגול הודו. אבל אם בסביבה הטבעית החששות העיקריים נופלים על הציפור, ואז בבית, כאשר תרנגול הודו הוא בקע בחממה, האדם לוקח את ההובלה.

בחממה יש צורך לשמור על טמפרטורה מסוימת ולחות של אווירהמשימה העיקרית היא תחזוקה תיקון בזמן של טמפרטורה ולחות רמה. כדי לעשות זאת, זה נוח להשתמש בטבלה לעיל של טמפרטורות שפותחה עבור הביצים של תרנגול הודו באינקובטור. במקרה זה יש צורך:

 • לפקח באופן קבוע על מצב הסימנייה;
 • עד העברת לפלט 12 פעמים להפוך את המגשים;
 • על פי ההמלצות, לאוורר;
 • החל מיום 9 כדי לקרר את הבנייה, בהדרגה להגדיל את הזמן מ 5 דקות עד חצי שעה פעמיים ביום;
 • לפקח על הלחות ויומית, ומהיום השני פעמיים, לרסס את הביצה במים חמים.

ביום ה -25, הביצה מועברת למגשי הפלט ומגדילה את האוורור. עם הופעתה של הופעה מסיבית של תרנגולי הודו, חשוב לפקח על מצבם של שני הגוזלים מכרסמים אלה כבר מוכנים לחיים עצמאיים.

הגוזל רק בקע והוא צריך להתייבששש שעות לאחר נסיגת הציפורים נבדקות וממוינות.

דגירה של תרנגולי הודו היא עסק מטריד, הדורש מיומנות וניסיון. אבל עם קנאות מסוימת ותשומת לב לצרכים של הציפור, הצומת הראשון יהיה מרוצה הן במשקל מהירה ובריאות.

הניסיון של הפקת תרנגולי הודו באינקובטור – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 33