בואו לגלות מדוע פרחים spathiphell ירוק

הצמחים בריאים יש פרחים לבניםניתן לראות כי עטיף יעיל, שדרכו הצמח קיבל את שמו, יש לבן או שמנת מעט צבע על תמונות צבעוניות Spathiphyllum ו בתיאור של זנים קיימים. מהו גם מפתיע הוא אוהבי הפרח כאשר צעיף לבן, עטוף בעדינות סביב התפרחת-האוזן, לאורך זמן משנה את הצבע והופך ירוק.

מדוע spathiphyllum יש פרחים, וזה לא סימן כי הצמח הוא לא נוח, חסר חומרים מזינים או הוא מואר היטב?

סימפטום של מחלה או התפתחות טבעית?

פריחה מקורית של spathiphyllumכדי להבין את השאלה, אנחנו צריכים לזכור איך תפרחת של spathiphyllum נראה. זהו קובייה לבנה או צהבהבה, המורכבת מפרחים זעירים רבים, גם ללא עלי כותרת.

כדי למשוך את תשומת לבם של חרקים המאביקים מספר גדול יותר של צמחים ממשפחת הארואידים, בתהליך האבולוציה, נראתה כמות של צבעים מנוגדים. ככל שהפרחים גדלים והסיכוי להאבקה יורד, השמיכה הלבנה הופכת לבלתי נחוצה. בגלל זה הפרחים של spathiphell הם ירוקים. אבל כדי להפוך את הצמח סביר יותר לשחרר peduncles חדש, עדיף לקצץ הישן, ייבוש inflorescences בזהירות.

אם השינוי בצבע של perianth לא יכול להפריע את מגדל הפרחים, אז יש תסמינים ראויים תשומת הלב הקרובה ביותר, כמו גם נקיטת אמצעי חירום.

מחלות spathiphyllum: תמונות ותיאורים

מחלות spathiphyllum כתוצאה של טיפול לא תקיןבהתחשב תביעה לטפל בקלות צמח בבית, spathiphyllum עדיין סובלים התעללות ומחלות, הנגרמת על ידי פטריות וחיידקים.

לרוב, היחלשות הצמח והתפתחות מחלות spathiphyllum תוצאות overmistening מערכתית של הקרקע, חוסר אור ויובש יתר של האוויר.

מחלות מתבטאות ב:

  • כתמים מצהיבים או משחירים;
  • כישלון של שיחים לזרוק peduncles;
  • עצירת צמיחה;
  • אפילו את מותו של Spathiphyllum, אם עם הזמן לא לנקוט את הצעדים הדרסטיים ביותר.

העקבות הראשונים של המחלה Spathiphyllum להיות גלוי על העלים משנים את צבעם ויבש, אז ישחירו לקמול תפרחת, אבל התבנית הבסיסית קרובות נמצא מתחת לאדמה, שבו פטריות מזיקות לגרום נזק הרסני למערכת שורש, גבעולים בבסיס פטוטרת.

שורש להירקב על spathiphyllum

הצמח מושפע ריקבון השורשSpathiphylli Cylindrocladium או ריקבון השורש על spathiphyllums, הנגרמת על ידי פטריות מסוכן צמחים, הוא הנפוץ ביותר בתנאים חמים, רטוב. החלוקה היא להקל לא רק על ידי לחות הקרקע, אלא גם על ידי חומציות נמוכה שלה.

תחת ההשפעה של המחלה spathiphyllum, כמו בתמונה, העלים התחתונים להיות איטית ו דהוי. אבל אלה הם רק סימפטומים ברורים. ההתפתחות העיקרית של המחלה מתרחשת מתחת לקרקע ומשפיעה על מערכת השורש. על השורשים, כתמי חום אדמדם טופס, בקנה אחד עם נזק לרקמות.

האזורים נגועים צומחים במהירות, otgnivayut ולאבד פונקציונלי, ואת בקרקע אלף נבגי פטריות, אשר כאשר פגעו על העלים החלקים אוויריים אחרות של הצמח, יש כתמים חומים עגולים מוקפים בד מצהיב.

מחלוקות מועברות על ידי טיפות מים, ולכן אסור לנו לאפשר spathiphyllums להיות קרובים זה לזה או להיות במגע עם מים מן הסירים השכנים. צמחים אבודים לבודד, לנקוט אמצעים כדי לנקז את הקרקע ולטפל עם קוטלי פטריות. כאמצעי מניעה, משטר ההשקיה נקבע.

המפעל אירח פטריות מזיקותסיבת הריקבון של הבסיס של הגזע, פטוטרות ושורשים יכולים להיות, ופטריות מזיקים אחרות, solani Rhizoctonia ו Sclerotium rolfsii, חיים בקרקע. על הגבול עם האדמה, רקמות הצמח מכוסות כתמים חומים שהופכים רטובים ו exfoliate. על צלחות עלו פטוטרות כתמים ראשונים יש גוון צהוב, ולאחר מכן נתון להכהות ונימק. Spathiphyllum נגוע במחלה, במיוחד בגיל צעיר, לעיתים קרובות למות ויש צורך להסירו.

יש לטפל בחולה בצורה דחופה ולהשתיל אותושימו לב לסימפטומים המטרידים של ריקבון השורש, אין להגביל את עצמכם לגזום את העלווה הפגועה ואת הבדיקה החיצונית של הצמח. חשוב לוודא כי מערכת השורש הוא קיימא, השורשים צפופים, לבן יכול לספק spathiphyllum עם לחות וחומרים מזינים.

  • קורבנות, כמו בתמונה, מן spathiphyllum המחלה, השורשים מוסרים.
  • החלקים הנותרים זרועים פחם קצוץ.
  • לאחר מכן, צמח מטופל פטריות מושתל לתוך אדמה חדשה, מחטאת.

מאוחר הדבקה על גזע של spathiphyllum

נרקיסים ונבטים של עלים מתפתחיםפטרייה ממאירה Phytophthora היא הסיבה ריקבון השורש ויוצא כתם. מחלוקות של סוכן סיבתי של המחלה spathiphyllum נמצאים בקרקע, תוך שמירה על לחות גבוהה, הם בקלות להתיישב על החלק האווירי של הפרח, וגם להתחיל לפעול מתחת לאדמה. הסימנים הראשונים של המחלה ניתן לראות על השורש של הצמח, אשר כהה והופך רטוב.

בצמחים spathiphyllum מהמחלה, כמו בתמונה, מפתחת עלה כלור, נבלות שלהם נמק. שורשים, כמו עם מינים אחרים של ריקבון, לרכך ולמות.

זיהום אפשרי הן באמצעות כלים באמצעות ריסוס של לחות במהלך השקיה. כדי להפחית את הסיכון לפתח את המחלה, יש צורך למנוע קיפאון של לחות בסירים ולהתאים את השקיה כך במרווחים השכבה העליונה של הקרקע מתייבש.

מטופלים של spathiphyllum יהיה להרוס, ואת הצמחים הנותרים ומינים קרובים בשכונה יש לטפל בהכנות מיוחדות.

כלורוז ונפיחות של עלי spathiphyllum

כלורוז ונפיחות של עלי spathiphilumהפרה שיטתית של התנאים של spathiphyllum עלול להוביל להתפתחות של מחלות כגון עלה הכלור בצקת שלהם.

הסיבות לכך הן:

  • לחות גבוהה של אוויר ואדמה בינוני, בתנאי שהטמפרטורה בחדר נמוכה מהרגיל;
  • אי-סדירות או לא מאוזנת;
  • נזק למערכת השורש הנגרמת על ידי השתלה או זיהום.

המצב, כאשר העלווה מכוסה עם קמור חום חום צהבהב וכתמים גדל בהתמדה, הוא כואב מאוד עבור spathiphyllum ויכול להוביל למוות של הצמח.

כי בוש מצא סוג ערעור לשעבר, יש צורך להתאים את הטיפול, כולל דשן והשקיית פרח.

Gotmoz spathiphyllum

Gotmoz spathiphyllumוילט בקטריאלי של עלים, הנגרם על ידי Xanthomonas dieffenbachiae ונפוץ לא רק Spathiphyllum, אלא גם מיני צמחים הקשורים גדלו בשולי העלה הנגועים. הצלחות בההה בהדרגה, הרקמות מתייבשות ומתות. מחלת Spathiphyllum, כמו בתמונה, יכול לגרום לנזק רציני, כי לאבד עלים, בוש משוללי כוח ועוצמה.

סוכן סיבתי מועבר עם טיפות מים, ואת הסכנה הגדולה ביותר Spathiphyllums מאוים אם נציגי כזה של המשפחה כמו dienenbachia, anthuriums או callas הם העלו בסמוך.

Spathiphyllum נגוע פטריות שחור

אם צמחים מותקפים על ידי מזיקים, למשל, כנימות, גלדים או mealybug, את החרק של דביק, משוחרר על ידי חרקים, הופך את המקום של התפתחות הפטרייה השחורה. מחלה זו עבור spathiphyllum אינה גורמת נזק ישיר רציני, אבל ציפוי שחור מכסה את הצלחות עלה משפיע לרעה על תהליך של פוטוסינתזה, והצמחים במהירות להיות חלשים יותר.

הטיפול מורכב מטיפול בעלווה ובפיטיולים עם תמיסת סבון, וכן בטיפול ב- spathiphyllum עם קוטל חרקים אשר הורס חרקים.

וידאו על פתרון בעיות עם מחלות צמחים

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 90