רעיונות מעניינים ליצירת אזור ברביקיו מודרני ומעשי

פינת ישיבה עם ברביקיופעם הווילה האתר היה קשור רק עם חממות, מיטות וביקורים עבור תחזוקה שגרתית של הגן. עם זאת, כיום הבעלים של מגרשים פרטיים מעדיפים לעבוד בטבע, ולכן הם עושים כמיטב יכולתם כדי להסדיר את רכושם כדי להיות מסוגל להיפגש עם חברים בחצר, לבשל מזון על אש פתוחה פשוט בנוחות לבלות זמן. ברביקיו עצמית עשוי לבנים – במאמר שלנו!

אזור פתוח עם ברביקיוהאש תמיד נשאה פונקציה מאחדת. סביבו התאספו משפחות להתחמם, לבשל מזון ולהקשיב לפצפוץ הענפים של הלהבות. זוהי דרך מצוינת להיפטר מתח לאחר יום קשה לחלוטין להירגע.

ברביקיו בקוטג 'היום, תנור הברביקיו חדל להיות מותרות שאנחנו יכולים לצפות בסרטים האמריקאים. זהו מכשיר זול למדי, אשר יכול להיות מותקן אפילו באזורים הקטנים ביותר, אבל יכול לשנות באופן דרמטי את החיים שלך. חדר אוכל פתוח עם ברביקיו

למה אני צריך ברביקיו?

למכשיר יש שתי פונקציות עיקריות. מצד אחד הוא משמש לבשל מזון על האש באוויר הצח, ומצד שני זהו אובייקט חברתי המשמש כמקום מפגש למשפחות ולחברות ידידותיות. זה סוג של אח חיצונית BBQ בבניין אחד, מוגן רק מפני הרוח והגשם. בנוסף, התנור סוגר את הדלתות, כך שאתה לא יכול לפחד להיות קרוב במהלך בישול או ריח של עשן.

קטן למשפחותאזור הברביקיו הוא עיטור של כל אזור שבו אתה יכול ליהנות זמן טוב אחרי העבודה בגינה. בנוסף, אין דבר טוב יותר מאשר להכין באופן עצמאי מנה עם עשן על האש בתנור ולשתף את הארוחה עם המשפחה.

רגעים כלליים

לרוב, אזור הברביקיו מורכב תנור, רהיטים, סוכך או ביתן ותכונות אחרות שנבחרו בסגנון דומה. החופה מגינה מפני מזג אוויר גרוע, וכורסאות נוחות מאפשרות לארגן בהנאה את הנוכחים.

נוח לנוח על השטח הפתוחככל שאתה באוויר הפתוח, כך תרגיש טוב יותר. כדי להביא לחיים מסורת טובה של מפגשים משפחתיים תקופתיים ליד האש תהיה פתרון מצוין לחיזוק הקשרים המשפחתיים וההרמוניה הרוחנית.

פינת ישיבה עם ברביקיו ליד הביתאם הבעיה של חוסר מקום פנוי שווה את זה בשבילך, אז אתה יכול להשתמש בגרסה הניידת של תנור ברביקיו. הם יכולים להיות מותקנים בכל מקום, ולאחר מכן מקופל וניקוי. הם זולים יותר מאשר אפשרויות נייחות, ומקומות תופסים הרבה פחות. עם זאת, בתנורים ניידים אין פונקציה הסרת עשן, ואת הפונקציונליות שלהם היא מוגבלת מאוד. ברביקיו מתחת לסוכך

בחרו מקום לתנור

פינת ישיבה גדולה עם ברביקיוכדי לבחור מקום יש לגשת בזהירות רבה. בנוסף לשילוב חובה של האזור עם הנוף שמסביב, כדאי לשים לב לדברים הבאים:

  1. נוכחות של גג משחק תפקיד ענק, כי החופה עושה לך עצמאית של הפתעות מזג האוויר.
  2. רצוי כי שבילי הגן להוביל לאזור הברביקיו.
  3. השאירו מקום להתקנה של שולחן אוכל וכיסאות.
  4. עשן לא צריך להינשא על ידי הרוח לאזור בילוי או מגרש משחקים לילדים.
  5. אל תתקין את התנור ליד הבית, מתחת לעצים ובסמוך לשיחים, כדי למזער את הסיכון לשריפה, וכן סמוך לגדר השכנה כדי למנוע התנגשויות אפשריות.
  6. עדיף לבנות פלטפורמה עבור כל אזור ברביקיו, כדי לא לקלקל את הדשא.
  7. יש להסיר את כל החומרים הדליקים.

עיצוב מקורילעתים קרובות, אתה תהיה באזור ברביקיו בערבים, ומכאן תאורה נוספת נדרשת. בשביל זה, אורות ניידים, תלויים על עצים, נורות LED מנורות מתאימים.

דוגמאות של עיצוב עבור תנורי BBQ

יושב בפינה ליד הקוטג'אזור הברביקיו צריך להיות משולב בסגנון וחומרים עם הנוף שמסביב. אם השטח מעוטר בלוחות, ומעל הראש עולה גג העץ של האסם, אז האלמנטים סביב התנור חייב להיות גם מעוטר עץ. עם זאת, יש לזכור כי לאור הסיכון המוגבר של אש בבנייה כזו, יידרשו הספגה מיוחדת.

ברביקיו בסגנון המינימליזםאבן הפינה של התנור ואת עיטור של שאר השטח עם אריחים ייראה הרמוני אם יש פסלים של אבן, שבילים מרוצפים חפצים אבן שונים בגן.

ברביקיו בסגנון של חיות ברבטנה לבנים היא דרך מעניינת נוספת לקשט את החלל סביב התנור. עדיף לבחור גוונים שונים.

אזור בילוי רב תכליתיאם הקירות של הבניין הראשי צבועים לבן, ואז לקשט את אזור הברביקיו באותו גוונים. נירוסטה מבריק מתאים באופן מושלם עם משטח מלוטש של שולחן צבע החלב.

עיצוב מודרני של אזור בילויחובבי עיצוב מודרני בסגנון הייטק צריך לשים לב אל מול לוחות MDF עם סרט PVC מבריק. פינות חדה של כל הצורות, מינימליזם בפירוט ובוהק פלדה של התנור לתת את הרושם של עלות גבוהה במחירים נמוכים יחסית, ולהפוך את העיצוב אולטרה מודרני.

ברביקיו בסגנון היי טקאתה יכול להתקין תנור ברביקיו בכל מקום, גם אם אין לך אתר משלך. במקרה זה, הסמוך תנור נייח לאחד הקירות של הבית לא ניתן להימנע, כל כך ברצינות הגישה את הנושא של בטיחות אש.

ברביקיו על קירות הביתבכל מקרה, תכונה אופנתית ומעשית זו של בית פרטי תוסיף נוחות לחייכם, ותאפשר גם לכל המשפחה ליהנות מאוכל טעים מבושל על פחם.

רעיונות לברביקיו בארץ – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2