שלושה קומות עצים הם המצאה מדהימה!

ואתה יודע מה הם חרטות של תושבי הקיץ עבורם התחביב שלהם הפך את משמעות החיים? הם מענים על ידי הבעיה כי אין מספיק אדמה שבה אתה יכול לשים את כל מה שאתה רוצה. ואתה רוצה משהו מאוד לגדול. אז היום כבר גילינו שיטה להשגת מגוון רחב של זני פירות שונים מאזור קטן! בנוסף, הודות לטכנולוגיה זו, קל לגדל יבולים, כי בשל קשיחות החורף נמוכה, לא להכות שורש מוקדם יותר בחגורה האמצעית. כיצד לעשות זאת?

גן עצים

מספר רב של זנים

שמעת על שלושה קומות?

לא, אנחנו לא מדברים על צמחים ענקיים. הרצפות במקרה שלנו הן שורות של זני פירות על עץ אחד. עם זאת, כדי ליישם זאת, יהיה צורך לחסן. הליך זה דורש מיומנויות מסוימות, חריצות וזמן.

השתלת מגוון על עץ

אבל בזכותה, תוכל לצמצם את מספר העצים באתר שלך. כדי לקבל, בינתיים, מגוון רחב יותר של גידולי פירות, 5, 10, ואפילו 15 זנים שונים ואפילו מינים של צמח אחד!

חיסון על סוג עמיד מאוד

פתיחתו של VI סוסוב

בנוסף, כי עץ אחד מקבל זנים שונים, חיסכון במושב, החיסון יכול לאפשר לקבל פירות של התרבות, אשר בעבר לא שרדו באמצע הלהקה בשל טמפרטורות חורף נמוכות. לשם כך, מומלץ לשים בכיתה נמוכה עמידים בקומה השנייה. ועכשיו גם אפרסקים ומשמשים דרומיים משתלבים בצורה מושלמת בשזיפים המיובשים של הכפור.

זנים רבים על צמח אחד

בעיקרון, זנים thermophilic היו גם נטועים על עץ תפוח עמיד מאוד. איזה סוג של גילוי סופר שימושי זה אז? אבל על מה!

אנחנו צמח מגוון חדש על rootstock

VI סוסוב, האגרונום היקר של רוסיה, עוזר מחקר ראשי של האקדמיה החקלאית במוסקבה ומועמד למדעי החקלאות, עבד במשך שנים רבות על בעיה אחת. וזה היה כי לאחר החיסון של הזנים thermophilic על עץ hardy חורף, עץ הפרי היה פורה במשך 15 שנים. ואז ההשפעה של התנגדות מוגברת לטמפרטורות נמוכות הגיעה לשווא. לא רק שהענפים המורכבים עצמם נספו – כל העץ מת.

ציונים מורכבים

 

וולדימיר Susov אמפירי תגלית, אשר אנו יכולים כעת להשתמש באופן חופשי הזנים החומים אהבה שלנו יישאו פרי במשך שנים רבות, כמה יחיה עץ מאוד אימהי. כיצד להשיג זאת? הנה צעד אחר צעד הוראה המאפשרת לך ליישם גילוי.

דובדבן מגוון

איך לגדל שלוש קומות עצים?

“טיפוח שתילים של שלוש קומות shtambo- ו kronoobrazovatelyami” – זוהי הכותרת של העבודה הוא אגרונום מדען Susov VI, אשר עשה פריצת דרך אמיתית בתהליך של עצי חיסון ושיחים. תהליך זה ארוך, אך התוצאה מדברת בעד עצמה.

ציור של חיסונים עבור סוסוב

  1. ראשית, שתיל של מגוון עמיד בחורף הוא גדל. סוסוב שלו מכנה את הקומה הראשונה. הם גדלים 2-3 שנים, בחריצות ויצרו טובה, “ימין” הכתר. כלומר, חשוב כי הזוויות של עזיבתו של השלד סניפים מן תא המטען הם 70-90 מעלות.
  2. ואז, בגובה של מטר וחצי, מגוון מאוד יקר או גזע נטוע על זה. השתל זה עשוי להיות שונה כבר בחורף קשיחות נמוכה. זהו הקומה השנייה הקרויה, הנקראת אגרונום על ידי סוכן חותמת.
  3. לאחר התוצאות של החיסון להראות שזה היה מוצלח, אתה יכול להתחיל ליצור את השלישי, כתר להרכיב הרצפה. הוא ממוקם על privoy, בגובה של 2.5 מטר מהקרקע. השתל נעשה על ידי מגוון אחר חורף הארדי.

 

שלושה עצים

התוצאה המצוינת של גילוי זה מבוססת על העובדה כי קשיחות החורף של עצים ישירות תלוי הכתר שלה. אם התרבות היא רק שתי קומות, ואת חום אהבה סוגים של נצר נמצא בראש, להיות kronoobrazovatelem, אז, כאמור לעיל, ב 12-15 שנים העץ כולו יהיה בדיוק כמו thermophilic, כפי שעושה נצר.

לוחות על הענפים של העץ מורכבים

חשוב לוודא כי הכתר של שלושה קומות עצים היה תמיד מואר היטב. התנאי החשוב השני לתוצאה מצוינת הוא גודלו הקטן. כלומר, את הכתר של עצים כאלה לא צריך להיות רחב יותר מ 3.5 מטר.

וידאו על אגוזי לוז רבגוניים (אגוז)

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =