גידול של נבטים של בזיליקום

נבטי בזיליקוםבזיליקום הוא צמח שימושי מאוד. הוא משמש להכנת מנות רבות, כמו תיבול, התווסף טרי סלטים ורטבים, שמן טעם עם זה. גידול בזיליקום בגן החלקה של זרעים קשה מאוד, ולכן רוב הגננים הראשון להכין לשתילת שתילים. צמחייה ירוקה מתוך שתילים, ניתן יהיה לחתוך בתוך שבועיים את שדה השתילה בסיר או הקרקע הפתוחה.

אל תפחד לאסוף בזיליקום מוקדם. ככל שאתה צבוט את יורה צעיר ואת לעתים קרובות יותר לגזום, חזק הצמח יהיה לנשוך ולתת צמיחה מהירה יותר.

על מנת לגדל שתילים איכותיים, אתה צריך לעשות מצע עבור זרעים כראוי לגדל את ריחן.

הכנת כלי ושתילים גוברת

כמו מכולה עבור שתילים של בזיליקום יש צורך להשתמש במיכל פלסטיק שקוף, כך הזרעים יקבלו יותר אור שמש. בתחתית המיכל, לשים מגבת נייר מקופל לשניים. זה ספוג פחות נייר טואלט ומאפשר לאחר התפשטות שווה כדי להפיץ את הזרעים לאורך המיכל. מגבת הנייר רטובה היטב מהתרסיס עם תמיסה קלה של הכנת “Epin”. כדי לעשות את זה 500 מ”ל של מים חמים, אתה צריך להוסיף שלוש טיפות של ממריץ צמיחה. ואז זרעי בזיליקום נשפכים על מגבת נייר ומופצים בכל שטח המיכל כך שיש במרחק של 1.5 ס”מ ביניהם, מיכל פלסטיק מכוסה בשקית צלופן אטומה.

נעל מכסה משמשים כדי לכסות את המיכל. הם קבועים היטב על הטנק ולא נותנים אור השמש לעבור, ובזכות רצועת גומי תפירה, את הנעל מכסה לא צריך להיות קשור.

מיכל מכוסה עם זרעים במשך שלושה ימים לשים במקום חם כהה, למשל, על הקבינט. לאחר שלושה או חמישה ימים, הזרעים יהיו פירסינג. אז הם צריכים להיות מוסרים מן הממשלה להסיר את שקית פלסטיק אטום. זרעים צריכים להיות זרועים קלות עם אדמה פורייה יבשה. בתוך יומיים או שלושה, בזיליקום ייתן את יורה הראשון. שתילים שוב צריך להירדם עם אדמה יבשה. השקיה מיוצרת לפני הנבטים נראה מהקרקע. הודות נביטה זו, אתה מבטל את הדעיכה של שורשים צעירים עם השקיה מוגזמת, וגם לא נותנים יורה לגדול לשמש ולקבל שתילים איכותיים. בזיליקום חייב להיות במקום שמש, למשל, על אדן החלון הדרומי.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 17