דיודה תאורה חכמה עבור מסגרת תמונה

ערכת החיבור חכם תאורה - -תאורה דיודה לטובה מדגיש כל פיסת פנים. באמצעות קלטת עם “חכם LEDs” אתה יכול לקשט את המסגרת עם תמונה משפחתית. קלטת זו משמשת לעתים קרובות על מכירות השנה החדשה כדי למשוך את תשומת הלב של הלקוחות.

קלטת LED יכול לשמש גם על ידי גננים על ידי הרכבה אותו מדף לשתילים או על ידי הנחת אותם מעל קלטות עם צמחים. בעזרת תאורה כזו ניתן יהיה לספק נבטים עם ספקטרום מלא של גלי אור, אשר ישפיע באופן חיובי על התפתחותם.

שקול איך לעשות הדגשה כזו על הדוגמה של מסגרת תמונה עבה חומה, שכן זה ידרוש כמות מינימלית של חומרים.

כלים וחומרים

כדי לעשות backlighting חכם תצטרך:

  • רצועת LED ניתנת לזיהוי;
  • פלטפורמה “Arduino” מודל “ננו”;
  • נגד עם התנגדות נומינלית מ 200 עד 400 Ohm;
  • Photoresistor עבור שליטה דינמית של בהירות התאורה, אשר תלוי ברמת התאורה של החדר;
  • התנגדות 10 KΩ;
  • אספקת חשמל עבור 5V, למשל, מטען עם יציאת USB.

כדי לבנות את המעגל תצטרך ברזל הלחמה.

סכימה הרכבה

בעזרת תרגיל במסגרת להפוך חורים לנהל את החוטים בתוך התיק. ואז “יליד” חוטים של קלטת LED מולחמים את, והשאיר רק שני חוטי חשמל.

הקלטת קבועה על הקיר הפנימי של המסגרת. “פלוס” ו “מינוס” מובלים פנימה, דרך חורים קדוח.

במכסה של המסגרת, photoresistor מותקן ואנשי הקשר מוסרים ממנו. אז את כל תוכנית מולחם, על פי התמונה שהוצגה לעיל. “Arduino” מותקן בתוך המסגרת על סקוטש דו צדדי.

כדי להרכיב את המעגל ולחבר את “Arduino” פלטפורמה לניהול של קלטת LED, יש צורך פלאש הלוח.

באינטרנט יש מספר גדול של קושחה עבור סרטים LED עם מצבי זוהר שונים. באמצעות אותם, אתה יכול לשלוט על כל LED בקלטת בנפרד, אשר מאפשר לך ליצור מחוונים ליניארי ומעגלי.

לאחר הורדת הקושחה למחשב, התקן אותה על “Arduino”. באפשרותך לאמת את ההתקנה הנכונה על-ידי חיבור הכרטיס למקור מתח חיצוני, וכן למחשב באמצעות כבל USB, כפי שמוצג בתרשים לעיל.

תחילה חבר את המטען, ולאחר מכן – את יציאת ה- USB של הלוח. חיבור “Arduino” ליציאת USB ללא מקור מתח חיצוני הוא פעולה מסוכנת. היציאה לא תוכל להתמודד עם מספר גדול של נוריות בקלטת ולצרוב.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 24 =