Vyberte si pro dospělé kočky a koťata krmit Brit

krmivo pro kočky BritČeská výživa pro kočky pro Angličany je rozdělena do několika kategorií, které se liší kvalitou produktů – Premium a péče. Rozdíl mezi oběma krmivy je množství alergenů a užitečných minerálů, stejně jako v rovnováze výživy zvířete.

Složení krmiv Britů z VAFO PRAHA

podávací válce brit britKrmivo Britů pro kočky z řady Care se vyznačuje aktualizovanou vyváženou stravou, která patří do třídy super prémií. Cena za takové krmivo je výrazně vyšší než předchozí řada Premium. složení krmiva společnosti Brit Premium

Složení krmení řady Brith Premium se skládá z následujících složek:

 • kuře nejméně 22% celkové hmotnosti suché potraviny;
 • tučné drůbeží maso a kukuřice;
 • pivo zředěné kvasnice;
 • malé množství minerálů a vitaminů potřebných k udržení zdraví kočky;
 • lososový olej a sušené jablka

Sortiment potravinářské péče se liší různorodějším, kvalitativním a vyváženým složením:

 • Zpracované krůty a kuřecí maso nejméně 44% celkové sušiny krmiva;
 • rýžové otruby a kukuřice;
 • komplex vitamínů a minerálů pro posílení imunity a zdravého druhu kočičí kůže;
 • komplex speciálních prebiotik;
 • olejový losos a kuřecí játra;
 • kuřecí tuk;
 • extrakt z Yucca Schidiger

Různé jídlo pro BrityBrit Care je skvělé jídlo pro britské kočky, protože má kvalitní složení potřebné pro citlivé trávení tohoto plemene a péči o srst. Výrobce vyrábí koláče s různými příchutěmi, které jsou vhodné pro hypoalergenní dietu – absence mnoha barviv, vůní a konzervačních látek. Nejlepší snášenlivost krmiva pro kočky Briti je dosaženo přidáním speciálních přísad do krmiva, které poskytují:

 1. Obecné posilování imunity.
 2. Prevence vývoje onemocnění gastrointestinálního traktu.
 3. Zlepšete stav kostí, zubů a vlny.

Funkce krmení pro kočky Brit

Mokré jídlo pro Brity

Po zavedení české značky Brith do konstantní stravy si majitelé všimnou, že jejich zvířata mají zdravý vzhled, aktivitu, krásné vlasy a nedostatek silných moultů. Nicméně po přepnutí na nový zdroj se pozoruje nadměrná vůně zásobníku, což je způsobeno některými složkami ve složení.

Krmení produktu Brith Premium pro kočky má řadu výhod, které ho odlišují u jiných výrobců za stejné náklady. Produkce využívá velké množství bílkovin živočišného původu, vitamíny a příznivé mikroelementy. pro mokré kočky Průměrná cena různých krmiv je nižší než u analogů podobných složení a hmotnosti. Potraviny lze nalézt v téměř každé prodejně nebo na internetu.

Brit Care suché krmivo je hypoalergenní – ideální pro těhotné a kojící kočky, stejně jako pro zvířata s potravinové alergie, poruchy trávicího traktu a problémy s chovem vlny. Byla vyvinuta speciální linka pro obézní zvířata, která obsahuje především bílkoviny a množství tuků bylo sníženo na minimální hranici 10%. “

Výrobci vydali speciální krmivo pro koťata:

 1. Potraviny pro koťata s rýží a kuřecím masem obsahují velké procento kuřecího masa a považují se za zcela hypoalergenní. Pro stimulaci imunitního systému zvířete se přidá vitamin C a komplex prebiotik.
 2. Suché krmivo pro koťata s kachnami a losem je vytvořeno pro ty nejnáročnější a malé domácí mazlíčky. Obsahuje extrakt z kočičí máty, který dává polštářkům vůni a dělá kotě. Kromě vysokého procenta přírodního masa obsahuje krmivo taurin a komplex vitamin-minerální.

Jídlo Britů je určeno pro koťata a mladé kočky

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =