Naše stránky jsou krásné a pohodlné díky správnému plánování a organizaci

uspořádání příměstské oblastiMyslete na to, jakou zahradu chcete, kolik času můžete dát? Z toho závisí výběr dekorativních budov, rostlin a samotná koncepce paradického zákoutí! Teprve po začátku plánování.

Začněte tím, že odstraníte veškerý přebytek z místa, musí být vykopnut a zarovnán s kultivátorem nebo hrabítkem. Bez toho není možné bez, pokud chcete položit trávník, postele a květinové záhony. Okamžitě identifikovat s místem pro koše – tu lze sklopit roztrhané plevel posekanou trávu a spadané listí na podzim. Za rok, kdy je vše hnijící, získáte vynikající hnojivo.

Nakreslit plán webu, označení domu, plot, rostlin, které jsou již rostou na webových stránkách, přejděte do prázdného programu a plán míst, která bude rybník, zahradní nábytek, postele, květinové záhony, trávníky a cesty. Rozdělit zemi do zón: užitečnou zónu, místo pro odpočinek, zahrada.

Rozdělte lůžka, pokud chcete pěstovat zeleninu a zeleninu. Tvořivým přístupem lze zahradu změnit na zeleninovou zahradu. Chcete-li to provést, použijte módní způsob kombinované výsadby. rajčata Rostlinné mezi růžemi, a květinový hraniční obsadite estragon, kadeřavá petrželka, bazalka, nebo jakékoli jiné byliny. Pivoňky a gladioli vypadají dobře a jsou méně časté, obklopené česnekem a cibulí. Postel lilku a papriky proměnit v nádherné záhon mezi rostlinami, pokud vysazené trpasličích astry a okrajů – stračka, zakrslé okrasné slunečnice a pikantní ročních trav.

Chcete osadit ovocné stromy? Pak je okamžitě označte na plánu, poznamenat, že v průběhu času stromy budou růst a oni vrhnou stín. Pamatujte si, že stromy nemohou být vysázeny poblíž základů domu, minimálně 2 metry. Třešeň, jablko a švestka rostliny podél plotu, vzdálenost mezi stromy není menší než 3 metry. Výsadba keřů, zvolte rybízu a zimolezu otevřené, slunné místo, a maliny, angrešt a ostružiny mohou být vysazeny ve stínu. Nemůžeš dávat zahradě spoustu času? Učinit volbu ve prospěch okrasných stromů a keřů: ephedra, šeřík, jasmín, kalina, jeřáb a dřišťál.

Správně uspořádáte prostor, budete každoročně sledovat transformaci a vychutnávat si krásu vašeho webu.

Přečtěte si článek: design zahrady s vlastními rukama!

Video o krajinném designu zahradního pozemku

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 51