האם אתה יודע איך לבחור מלון מתוק, מתוק?

איך לבחור מלון כראויסוף הקיץ ותחילת הסתיו – זמן נהדר, כאשר אנו מתחילים לאכול הרבה מלונים. מלונים ביניהם הוא מוביל, על פי הצרכנים (כמו, אכן, אבטיחים).

מתיקות נעימה, עסיסיות, ניתוק שלם של תכונות שימושיות, שביעות רצון – כל אלה הם סימנים של מלון טוב. ואיך נכון לבחור מלון בשלים, אשר ישמח אותנו עם הטעם שלו יביא רק יתרון? זה יידונו במאמר שלנו.

בחירת מלון הטוב ביותר על הדלפק

מה שאתה צריך לדעת בעת קניית מלוןאנחנו מתחילים לבחור את מלון טעים מן המראה שלה. זה צריך להיות גוון טבעי שלם ויפה (תלוי במגוון), ללא שקעים מזעזועים, אזורים רקובים, חתכים ופגיעות אחרות. אנחנו שמים לב לריח שמקורו מלון: זה צריך להיות מתובל, מותק, עם רשימות של וניל, לפעמים – אגסים, אננס. אם אין ריח או חלש, בדומה לניחוח הצמחייה, המלון, בהתאמה, ירוק, ולא תהיה לו המתיקות הרצויה. הדוכן של מלון בשלים יבש.

אנחנו לוקחים מלון בידיים ומרגישים אותו: הוא צריך לקפוץ. משמעות הדבר היא בשלות העובר. משטח קשה של מלונים לא בשרים, רך, שבו יש סימנים – יתר על המידה, איבד את הטעם ואת תכונות שימושיות. סטירות על מלון בשל, תשמעו צליל עמום. אם זה “נשמע” סולידי, אז זה היה שווה את זה עדיין.

בואו לסכם את המאפיינים העיקריים של מלון בשלים, טעים:

 • יש לה ריח של דבש נעים – לא תטעו בזה לשום דבר. סימן טוב אם אתה מגיע למגש עם מלונים וברור מרגיש את ניחוחם.
 • אלסטי – כאשר אתה לוחץ על האצבע על פני הפרי, זה מרגיש כאילו זה מעיינות.
 • משטח ללא pereseleni, שקעים – רוב הזנים יש צבע צהוב של הקליפה.
 • כאשר פגע, קול חירש, לא מצלצל או “שוקע”.

לשים כזה משימה, איך לבחור מלון טוב, לקחת בחשבון: זה חייב להיות ללא פגע! כתמים, שקעים, סדקים הם מקומות מועילים להתפשטות חיידקים. רכישת מלונים עם פגמים פני השטח כגון, אתה מסתכן של מעקב עם מחלות הקיבה והמעיים.

מאותה סיבה, קניית חצי מלונים מראש לחתוך לנוחות המכירה הוא גם מסוכן. אותו עיקרון צריך להיות ואחריו סירוב לטעום פיסת מלון כי המוכר מחייב יכול להציע לך על השוק. מחלות חיידקים מצטברות על פרי הטעם והסכין.

בחר את מגוון מתוק של מלון

מתוך כוונה לקנות מלון, אנחנו מחפשים את המתוק ביותר, כי זה יהיה הכי טעים לנו. טעמי הטעם של הפרי הזה תלויים לא רק במידת ההבשלה, אלא גם במגוון. אז, איך לבחור מלון מתוק עקרונית, קצת מכוונת בציונים.

המתוק, הנפוץ ביותר, יש לנו מלונים:

 • “Kolhoznitsa” (גדול, עם עור חלק בצבע צהוב בהיר או ירקרק צהוב עם ורידים בולטים). אישה כיתה
 • דבש (עם צורה אליפסה, ירקרק או צבע ohristogo נחמד, טעם דבש מדהים טעם מתוק אופייני). מלוני מותק
 • אננס מלון (מוקדם, אנחנו הראשונים לראות את זה בחנויות, הצורה היא אליפסה, העור חלק). אננס מלון
 • Musk (אחד הזנים הקטנים ביותר, עם צורה סגלגלה, חריצים בולטים אופייניים). מוסקוס מלון

אתה יכול לשים מגוון האהוב עליך על הגינה שלך. על ידי יצירת תנאים מקובלים אכפתיות זה, תקבל את היבול שלך של תרבות זו.

מלון באתרכדי לטעום את המלונים הגדלים בעצמם בזמן הטוב ביותר שלהם, הם צריכים להיות מוסרים מן השיח בזמן. איך אתם קובעים את בשלותו של מלון בגן לפני שהוא קרוע?

 • Peduncle – יבש או איטי מאוד.
 • פירות לא לגדול יותר.
 • אופייני למגוון של צבע הקליפה (זכור כי הראשון מבשיל את הצד, מחומם על ידי השמש).
 • נקה ניחוח נעים (כמה זנים קורים אם לחתוך את הקליפה בקלילות).

כשהמלון מהגינה נחתך, אל תתביישו אם יש בו כמה אזורים ירקרקים. העובר לא יכול להיות באותו זמן באופן שווה, אבל הטעם לא סובל מזה.

האם הרכישה של מלון בוגר מוצדק?

באנשים יש מסורת כזאת: לקנות כמה מלונים בבת אחת, ועוד עם ירק. לעשות זאת, כי הפרי, שוכב כמה ימים על המרפסת, למשל, יבשיל ולא יהיה צורך ללכת לחנות שוב. זה יהיה הגיוני יותר להתחיל להבין: האם המלון הנמס מבשיל? המצב הוא כדלקמן.

כפי שמקובל במלונים של הדלועים, מלון, קצת לא בוגר, יכול להגיע למצב הכרחי של הבית במקום חמים.

זה חל רק כאשר מלון אינו בשלים לחלוטין. עם זאת, פרי כזה יהיה שונה במקצת הטעם מאלה שהבשילו בגינה.

ההבשלה של המלון השבור מושפעת מהמגוון, מתנאי הגדילה ואחסון מאוחרים וגורמים נוספים. סוחרים להשתמש רכוש כזה של מלון כי זה לא הגיע לקונה של יתר, איבד חסר אונים את תכונות הטעם הנפלא.

מקום טוב לקנות מלון

במקום הזה אתה לא יכול לקנות מלוניםתנאי האחסון וההובלה חשובים בכל הנוגע למלונים. התנאים הטובים ביותר נוצרים בחנויות, סופרמרקטים, קומות מסחר – מקומות של סחר מורשה במוצרים. הביטוח הטוב ביותר שלך במקרים כאלה הוא בדיקה סניטארית של מקומות המסחר והתנאים למכירת הטובין.

קטגורייתית אתה לא יכול לקנות מלונים של רוכלי רחוב ליד כבישים! גזי פליטה, אבק להתיישב על הסחורה, חומרים מזיקים נספגים לתוך הפרי באמצעות microcracks על העור. מלונים כאלה אינם מתאימים לצריכה בקרוב מאוד, גם אם הם היו במקור באיכות מעולה.

לסיכום, נניח כי לא לפחד לאכול מלונים. מעדן זה הוא מחסן של ויטמינים ומיקרואלמנטים הדרושים. התקרב הבחירה של העובר באחריות לאחר הכין, אז הוא לא יאכזב אותך.

איך לבחור מלון בשלים ללא חנקות – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 24