תמונה ותיאור של זנים allium

allium

פרח האליום גדל בעיקר בארצות חצי הכדור הצפוני, אך ניתן להבחין בשפע הצמחים בצ’ילה, בברזיל ובחלק מהמדינות האפריקאיות. כאשר בוחנים את האליום בתמונה, אי אפשר לדכא חיוך – המראה של הפרח דומה לבצלים גדושים ופריחים. בניגוד ירק במטריית פרח משכיל, אתה יכול לזהות גודל נורה קטנה – לא יותר מ 5 מ”מ קוטר. יש להם צבע כהה, הם לעתים קרובות להחליף פרחים מנומרים.

כרגע, בעל בצל סגול יש כאלף מינים זנים, שונה בצורת וגודל של פרחים. כולם נאספים במטריות, מדוע את המיטה פרח מקבל את המראה של הצטברות של כדורים רבים. בהתאם לסוג וגובה של פרחים באזור נע בין 5 ס”מ ל- 1.5 מ ‘. מזיכרונות בחירת כיתה המתאים ביותר לצורך הצורך וגדלה עצמית כדי לבחון את המינים הנפוצים ביותר.

אליום עגול (sphaerocephalon)

כל ראש עגולsphaerocephalon Allium הוא הנפוץ ביותר ברוסיה, כפי יומרני לתנאי אקלים בטבע יכול לגדול הוא על הסלעים החופיים והחול, ובסופו של כרי הדשא ממדינות אפריקה אירופה וצפון. מגדלים רוסים וחובבי פרחים מושכים צמחי תפרחת חום בהירים פורחים אמצע יולי ונוף נעים עבור 2-4 שבועות.

החץ של אליום עגול יכול לגדול עד 60 ס”מ גובה עם תפרחת לא פחות מ 5 ס”מ קוטר. מטריה הפרחים צפופה, בשילוב מושלם עם נשתל בין נורות של צמחייה נוי.

Allium Spherocephalonהפרח גדל היטב בקרקעות רופפות, בעוד שהוא סובל החורף ללא צורך לחפור נורות. Allium Sferocefalon מספיק כדי לכסות עם חומר מיוחד ומפזרים עלים שנפלו.

Allium Roseum (ורדום)

אליום רוזוםהסוג המוצג של הפרחים הוא ההפך מן המגוון הנ”ל. המטריות הנוצרות שלה מפוזרות, ונוכחותן של פרחים ורודים בהירים. פרחים גדולים בקוטר, יכול להגיע עד 1.5 ס”מ Inflorescences של רוזום Allium לגדול עד 60 ס”מ אורך. בעיקר צמח גדל לאורך חוף הים התיכון.

המינים המוצגים של צמח bulbous הוא אחד המעטים שיש לו עלים דקות, להגיע לרוחב של רק 1 ס”מ.הניצנים ממוקמים על גזע דק.

Allium סגול תחושה (סגול תחושה)

אליום סגולהפרח קיבל את שמו בשל צביעתו – מטריות צפופה עם הרבה פרחים קטנים עם שישה עלי כותרת. מגוון של אליום סגול Senseishen הוא גדל באופן פעיל בגנים של הפרחים הרוסי. הרוב מושך יומרות, כמו גם את האפשרות של גידול אפילו באקלים הקשה של המדינה.

הצמח יכול לגדול בצל, סובל חורפים. גובה מגיע 1.5 מ ‘(גובה המינימום הוא 1.2 מ’), התפרחת של האומיום הוא תחושה סגולה בקוטר של עד 12 ס”מ.

אליום גלדיאטור

אליום גלדיאטורהמגוון המוצג דומה במאפייניו לצמח של האדם הרגיל. הוא גדל עד 1 מ ‘עם inflorescences בקוטר של 20 ס”מ.המטריה צפופה, מכיל פרחים עם שישה עלי כותרת. אליום גלדיאטור שונה מהשאר עם ניחוח מתמיד. למרות הדמיון עם הירקות, מגוון זה הוא גחמני בטיפול, ולכן הוא גדל בעיקר בחממה או dendrarium.

מגוון גלדיאטור אינו דומה רק במבנה ומאפיינים של בצל, ירקות, אבל הוא גם אכיל. האוכל אינו נצרך על ידי גזעים, אלא על ידי העלים של הצמח.

מלך השנהב (מלכת השנהב)

אליום אייבורי קוויןAllium השנהב המלכה נחת ברוסיה הגנים הם לעתים קרובות, בגלל העמידות של טיפול שלהם, כמו גם עלייה קלה – יורה להגיע למקסימום של 35 ס”מ פרח זה משמח תפרחות גדולות -. 12 בלוטות ס”מ פרח -. לבן, חלבי, שנהב.

הגוון הירוק-כחול של העלים והניחוח האינסופי מעניקים קסם מיוחד לצמח. Tsveli Allium מתחיל באמצע יולי, ניצנים ניתן לראות במשך חודש.

Allium Giantum או ענק

ענקשמו של הפרח מצדיק את עצמו. המפעל מגיע לפחות 1.5 מ ‘גובה, אשר מיוצג בתמונה על ידי allium. תפרחת של לילך צבע סגול בהיר בקוטר של 8 סנטימטר היא צורת פרח מעניינת -. מקובל כל הכוכב, קטן למדי עבור חופה צפופה. פריחה מתחילה באמצע או לקראת סוף הקיץ, משמח את המגדלים במשך חודש.

Allium Giganteum הוא מנוגד – עמוד גבוה שלה אינו “משולב” עם העלים. הם גוץ, רחב במהירות להפוך צהוב.

אליום המאהב /

אליוםמגוון זה מסווג כצמח נמוך גידול, שכן גובהו מגיע רק 10-20 ס”מ גובה. פרח נורות קטנות, לא יותר מאשר אפונה. תפרחות מכילים פרחים הדומים יותר בצורתם לפעמונים הרגילים. מטריות משוחרר, כך הפרחים ניתן לספור – יש לא יותר מ 40 מהם.

Allium את Mountainrier גדל במרכז רוסיה, blooms כבר בסוף מאי ו משמח את העיניים של רק 20 ימים.

אליום מולי

אליום מוליבגנים של הפרחים הרוסי אתה יכול למצוא צמח קטן עם מטריות צהובות רבות משוחרר. הפרח הוא לא יותר מ 25 ס”מ, מתחיל לפרוח מסוף מאי עד תחילת יוני. זהו מאלי של מליום, אשר משמח עם גידול יומרות ואת הצורה של פרחים צהובים – כוכביות הרגיל.

אליום סטיבום

אליום סטיבוםרוב יהיה מופתע, אבל את allium בתמונה בתמונה הוא שום. מנקודת המבט של המחקר של מיני צמחים, זה מגוון Satiumium allium, נורות אשר אכילים. מטריות קטנות בקוטר בעיקר מכילים ניצנים סגורים של פרחים לבנים קטנים. בהדרגה, הפרחים לשנות את הגוון שלהם לאפור. פורח לעתים קרובות מסתיים עם הרצון של הגנן – הוא פשוט שולף את התפרחת, איסוף נורות למטרות מעשיות.

Allium מעורב (Mixed)

Allium מעורבבמגדלי להשתמש באופן פעיל את הפרח המדובר להציג זנים חדשים. זה אליום Mikesd הוא אחד התוצאות של פעילות יצירתית של מומחים, קרא את התערובת קצרות. הצמח למעשה מגיע לגובה של לא יותר מ 25 ס”מ.

Myxedo נבחר על ידי מגדלי הפרחים האלה שאוהבים ליצור נופים עם פריחה ארוכה על ערוגות הפרחים שלהם. זה מגוון מעובד באופן מלאכותי פורח מיוני עד אוגוסט, בניגוד זנים אחרים שיכולים להחזיק פרחים לכל היותר 25-27 ימים.     

תכונות של טיפול בבית

allium באתראם יש רצון לשתול את פרח דקורטיבי הציג עם הצריכה לכאורה של סוגים מסוימים של מזון, יש צורך ללמוד את המאפיינים של גידול עצמאי בבית. כאן להבחין בין התכונות הבאות של נטיעה וטיפול:

  1. בחירה של מקום לשתילה. אלה הם מקומות יבשים במיוחד עם הרבה אור. ישנם כמה סוגים שיכולים לעמוד בצל, אבל בהירות של המטריות תלוי התאורה. לכן, עדיף לבחור מקומות הנמצאים תחת אור השמש רוב הזמן.
  2. נחיתה. שתילת הנורות יש צורך בסתיו – מספטמבר עד אוקטובר. האדמה חייבת להיות פורייה רופפת. כדי לעשות זאת, אתה יכול להוסיף קצת חול במהלך תהליך חפירה. כדי להתאים טוב יותר של נורות, מומלץ להוסיף דשנים מינרליים מתאים צמחים בולבוס. נטיעות מתבצעת בארות מראש מוכן עם עומק של 2 קוטר של הנורה. המרחק בין החורים הוא לא פחות מ -30 ס”מ.
  3. טיפול. עליום יש להשקות כמו השכבה העליונה של יבשים הקרקע. מאז המפעל הוא bulbous, כמות גדולה של לחות עבור זה קטלני. במהלך הטיפוח, זה מספיק כדי לעשב את השטח נטוע ולשחרר את האדמה.
  4. למעלה ההלבשה. הפרח צריך להיות מופרות 3 פעמים במהלך הצמיחה שלה פורח. בפעם הראשונה באביב, ברגע הנבטים הראשונים מופיעים. זה צריך להיות דשנים מינרליים מיוחדים. במהלך הפריחה, הקומפוזיציות המיועדות לצמחים פורחים נבחרים להלבשה עליונה. בסתיו, זרחן אשלגן דשנים מוצגים. אפר עץ מומלץ גם להוסיף לקרקע במהלך נטיעת הנורות בסתיו.
  5. רפרודוקציה. פרח Bulbous מכפיל רק על ידי נורות הבת. הם מופרדים מן הראשי, ולאחר מכן נטועים באדמה סגורה עד בסתיו הבא. במשך שנה את הנורה יגדל ולהשיג כוח. נחיתה מתבצעת גם בחורף.
  6. מחלות ומזיקים. הפרח הוא רגיש זיהומים פטרייתיים – טחב אבקתי או ריקבון צוואר הרחם. לעתים קרובות זה קורה אם נורות חפירה היו מאוחסנים בבית במהלך החורף באופן שגוי. המחלה מועברת במהירות לנורות בריאות – הם הופכים רכים ומתפוררים. הנחתם בקרקע אינה מקובלת. כדי למנוע זיהום, הנורות נשמרות בטמפרטורה של +40 במשך 112 שעות. מן המזיקים, הבצל לטוס, עש קרדית עכביש מבודדים. אם הצמחים יש את העקבות המתאימים, אתה צריך להשתמש בפתרון של כלורופוס.

טיפול עבור alliumAllium הוא צמח רב שנתי, זה יכול להיות בגן של מגדל פרחים במשך 5 שנים. חפירת נורות בכל חורף אינה הכרחית. היופי המוצג בתצלום של האליום מעורר השראה עצמאית, שאפילו פרחי מתחיל יכול להתמודד. אם יש הערות של ספק, אתה יכול לנסות לשתול זנים צומח נמוך בבית. לאחר נורות פורחים ניתן להוציא מהאדמה, לעטוף את העיתון בנפרד ונקי במקרר. בסתיו מותר לשתול אותם בשטח פתוח בהתאם להמלצות שניתנו לעיל.

העולם של אליום –

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5