שימוש פשוט של קוטל חרקים Eforia

קוטל חרקיםככלל, תכשירים אגרוכימיים מיוצרים בצורה של תרכיזים, המוצגים בצורה נוזלית או אבקה. לפני השימוש, הם חייבים להיות מדולל על פי המתכון, ורק אז לשים לפעולה. אבל יש מספר חומרים שכבר מיוצרים בצורת מוכנים. Eforia הוא קוטל חרקים (נקרא בטעות “אופוריה” על ידי גננים), אשר אינו מחייב הכנה ראשונית של פתרון עובד. כל מה שנדרש הוא לשפוך אותו לתוך המיכל ולהשתמש בו הנורמות הנכונות.

תיאור

קוטל חרקים Eforia – הוא התרכז של השעיה של פעולה מגע מערכתית, המיוצר בפחיות פלסטיק של כרכים שונים. הרכב מכיל שני חומרים פעילים: thiamethoxam ו lambda-cyhalothrin. טנדם שלהם מאפשר להיפטר מזיקים בזמן הקצר ביותר האפשרי כדי להגן על היבול ככל האפשר במשך זמן רב.

  1. Lambda-cyhalothrin (התוכן בתמיסה הוא 106 גרם / l). החומר יש השפעה מעיים, מגע דוחה על חרקים. בנוסף, יש לו השפעה מדכאת על מערכת העצבים ומוביל לחוסר איזון של סידן בגוף שלהם. נכנסים לתוך הדברה, קוטל החרקים משתק אותם מיד. יעילות נצפתה לא רק למבוגרים, אלא גם עבור הזחלים.
  2. Thiamethoxam (הריכוז של רכיב זה בפתרון הוא 141 גרם / l). חומר זה יש השפעה מעיים, מגע ו מערכתית. באורגניזם מזיקים הוא נכנס דרך מערכת העיכול או מכסה חיצונית, ואז משתק את מערכת העצבים של החרק.

הודות לטנדם של שני חומרים פעילים אלה, הספקטרום של השימוש בחומרי הדברה גדל באופן משמעותי. יחד עם זאת, חסינותו נשללת לחלוטין בעתיד.

הטבות

קוטל חרקיםבין הרגעים החיוביים של קוטל החרקים Eforia הם:

  1. לא רק מבוגרים מושפעים, אלא גם זחלים חרקים.
  2. יעילות גבוהה אפילו נגד מזיקים החיים בעיקר בצד הצל של העלה.
  3. היכולת להשתמש בכל מזג אוויר. במקרה זה, התרופה אינה מושפעת מהטמפרטורה.
  4. עם שימוש סביר תאימות עם כל הסטנדרטים, החומר הוא בטוח עבור בני אדם.
  5. יעילות נגד מגוון רחב של מזיקים חקלאיים.
  6. אין התנגדות.
  7. התוצאות נשמרות במשך זמן רב, וזה מאפשר להפחית את מספר הטיפולים.
  8. קל לשימוש צורה.

הוראות שימוש בחומרי הדברה Eforia

הוראות לשימוש בחבילהמאז ההכנה היא מוכנה לשימוש, אין צורך להכין פתרון עובד. ריסוס של צמחים מתבצע באופן ידני, באמצעות טנקים מיוחדים, או בעזרת מטוסים.

טיפול בחומרי הדברה על ידי הנדסת מטוסיםהיישום של קוטל החרקים Eforia אפשרי במקביל עם חומרי הדברה אחרים. עם ערבוב רצוף זה יכול לשמש גם טנקים מתערבב.

כאשר ערבוב, אתה צריך לעקוב אחר הכלל: ההכנה הבאה ניתן להוסיף רק עם פירוק מוחלט של הקודם.

ריסוס זה יכול להיות בכל מזג אוויר, אבל עדיף על הרוח. במקביל, ודא כי טיפות לא לשפוך לתוך צמחים סמוכים. באשר לשיעורי הצריכה של חומרי הדברה Eforia, הם תלויים רק על סוג של תרבות. שיעורי צריכת חומרי הדברה

רעילות

עבודה עם חומרי הדברה בציוד מגן אישיEforia שייך לתרופות של רעילות בינונית. לכן, בעת השימוש בו, עליך להקפיד על כל אמצעי הבטיחות וללבוש ציוד מגן שאינו מאפשר מגע עם התרופה (חליפה מיוחדת, כפפות, משקפיים).

קוטל חרקים מסוכן לדבורים ולתושבי המאגרים.

לכן, לפני ההליך, אתה צריך להודיע ​​על האירוע של כוורנים הקרוב. הטווח המותר של הטיסה לדבורים לאזור הריסוס הוא לפחות 5-6 ק”מ. כמו כן אסור לבצע עבודה ליד מאגרי דיג.

קוטלי חרקים במזיקים – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 82 =