סוגי pahistahis ו מוזרויות של גידול שלה בבית

pahistahis על אדן החלוןגידול pahistahis בבית, מי יהיה מתואר בהמשך, הוא די פשוט. העיקר הוא לבחון תנאים מסוימים ולקחת בחשבון את המאפיינים של מיני צמחים מסוימים.

Pahistahis הוא צמח של משפחת Akantov, שמו מתורגם ממש כ”אוזן עבה “. בית אל שיח רב שנתי ירוק עד חריג ובהיר זה מאוד הן ביערות הטרופיים של אמריקה, החוף ממזרח אוסטרליה ויערות גשם במזרח הודו.

הסוג pahistahis כולל כ 7-17 מינים של צמחים. אבל הפופולרי ביותר מתאים לגידול בבית הם הסוגים הבאים:

  • pahistahis צהוב;
  • פאהיסטות אדומות;
  • מבריק pahastahis;
  • פאהיסטה קאליפטוקאליס.

מינים הנותרים ניתן למצוא רק בבתי הגידול הטבעי של pahistahis, הם לא מעובדים על ידי בני אדם.

פצ’יסטאה צהוב

פצ'יסטאה צהובזה סוג של מגדלים צמח לעתים קרובות לקנות לקשט את הבית שלהם. זהו שיח ירוק זקוף שגובהו יכול להגיע ל -100 – 120 ס”מ נובעת בחלקה העליון של הצמח מכוסה קרום דק של צבע ירוק כהה, ואילו החלק התחתון -. Lignified. עלים מבריקים של האמרלד של pachistahis יש סגלגל, מאורכים ו הצטמצמו לבסיס הטופס. רוחבם הוא בסדר גודל של 5-6 ס”מ, והאורך נע בין 15 ל -20 ס”מ, העלים צולבים, ממול.

בתקופה פורחת, כלומר מתחילת הקיץ ועד תחילת הסתיו, פרחים גדולים 10-15 ס”מ ארוך הדומה האוזן פורחים על צהוב pachistachis. במשך הזמן, פרחים לבנים, שמנת או מעט צהבהב של צורה צינורי להתפתח כל bract, הממוקם על האוזן. הקוטר שלהם הוא רק 5 ס”מ.

זהו מיני צמחים יומרות למדי. עם זאת, דורש השקיה בשפע וריסוס תכופות בעונה החמה. כאשר כנימות, mealybugs או whiteflies מופיעים על גזע ועלים של הצמח, pahistahisis צריך להיות מטופל עם סוכן מגן הרגיל.

פאהיסטות אדומות

pachystahis אדוםהמולדת של מין זה היא היערות הטרופיים של דרום אמריקה. Pahistahis אדום, בניגוד למין צהוב, יש חרכים של צבע ירוק כהה. מהם עוד הילות אדומות בהירות ויוצאות דופן פורחות.

בגובה, הפאהיסטות האדומות יכולות להגיע לשני מטרים. לכן זה סוג של צמח לא מעובד כמעט בבית, אבל זה נהדר לגידול בחממות גדולות. על פני השטח הבוהקים של עלים ירוקים כהים, לפעמים עשויים להופיע ורידים וגירושים. תחילת הפריחה היא באמצע האביב.

Pahistahis spikelet

pahistahis spikeletזה אולי סוג של pahistahis התובעניים ביותר. לכן זה כמעט אף פעם לא גדל בבית, זה ניתן למצוא חממות וגנים בוטניים.

במראהו, את pahistahis spikelet דומה pahistahis אדום. בגובה, הוא יכול להגיע למטר אחד ולהקים שיח סמיך ועבות. החרק הוא צבע ירוק כהה לחלוטין, אבל בתקופת הפריחה עליו נוצר מספר רב של קורולות אדומות בהירות. עלה מבריק של צבע האזמרגד יכול להגיע באורך של 25 ס”מ.

Pahistahis caliptrocalis

פאהיסטה קאליפטוקאליסמין זה יכול להגיע 2 מטר גובה, ולכן זה לעתים רחוקות ניתן למצוא בבית או בדירה, לרוב גדל בחממות. תא המטען של הפאהיסטה קאליפטריאליס הוא צר יותר מאשר במינים האחרים. עלים יש צורת pinnate, אליפסה, ממוקמים ממול, מעט מתוח עד הקצוות. להבי עלים צעירים צבועים בצבע חום כהה, אשר הוחלף מאוחר יותר על ידי האזמרגד.

תכונות של טיפול

pahistahis בקונסרבטוריוןלמרות היומרות היחסית של השיח, עדיין יש לו כמה דרישות לטיפול:

  • לחות גבוהה;
  • תאורה מספקת;
  • טמפרטורה מעל 16-20 מעלות צלזיוס;
  • תגובה קרקעית חומצית;
  • ניקוז טוב.

גידול pachistahis בבית, סוגי אשר תוארו לעיל, דורשים תנאים מסוימים כדי להיות ציין. הצמח שייך למין הטרופי האוהב ואהוב האור, המעדיפים אור בהיר אך מפוזר. מומלץ לגדל שיחים על החלונות בחלק המזרחי או הצפוני-מזרחי של הבית.

כדי ליצור תנאים קרובים ככל האפשר לטבע, הטמפרטורה בחדר צריכה להיות לפחות 16 מעלות צלזיוס. הטמפרטורות הנמוכות יגרמו לירידה בשפע של עלים ושיקום ארוך של הצמח. בקיץ מומלץ לצמח לצאת למרפסת.

הקרקע לשיחים טרופיים נבחרה עדיפות עם תגובות חומציות עם חדירות האוויר טוב. כמו כן יש צורך בשכבת ניקוז מ claydite עם עובי של 2.5-3 ס”מ לקבלת הצמיחה הנוחה ביותר של pahistahisu, עציץ עם נפח של לפחות 2.5-3 ליטר נדרש.

כדי להשיג תרבות גבוהה ומפיצה, כדאי לגדל צמח אחד בסיר פרחים אחד. על מנת pahystahis להיראות כמו שיח עבות עם מספר גדול של inflorescences מומלץ לשתול 3-4 צמחים לכל פרח אחד נמוך של קוטר גדול

היווצרות של pachistahisמאז pahistahis שייך צמחים טרופיים, הוא תובעני במיוחד לחות קרקע מוגברת. יש צורך במים באופן קבוע את הצמח עם מים עומדים בטמפרטורת החדר. בחורף, השקיה מצטמצם למינימום. וגם בעונה החמה שיח דורש ריסוס נוסף.

בתקופה מתחילת האביב ועד תחילת הסתיו, את הבוש ניתן להאכיל עם דשן מורכב פעמיים בחודש. זה יקבל פריחה בהירים יותר שופע.

השתלת המפעל יש צורך פעם בשנה, באביב. אם הצמח גדל במשך זמן רב, זה מספיק פעם אחת כל שנתיים או שלוש שנים. כדי ליצור שיח עבות ושופע, אתה יכול לחתוך pahistahis. בזכות זה, ניתן יהיה להסתיר את גזע חשוף של הצמח.

שכפול של שיחים נעשה על ידי petioles apical בתקופת האביב או הקיץ.

ככל הנראה, pahistahis מתייחס יומרני למדי, אבל, בכל זאת, מחייב תנאים מיוחדים עבור הצמחים. טיפול נאות ועמידה בכל ההמלצות יגדל צמח אקזוטי בבית יפה להפליא!

מבקר נדיר בבתים שלנו pahistahis – וידאו

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 72