איך לגדל נבטים physalisa בבית?

ההיכרות טיפלה בי בריבה מהפיזאלי, שגדלה בדאצ’ה שלה, ונתנה זרעים. אהבתי את טעמו יוצא הדופן, החלטתי לדלל את עצמי. תגיד לי, איך לגדל נבטים physalisa בבית?

Physalis הוא נציג של משפחת Solanaceae והוא יכול להיות דקורטיבי או אכיל. הודות להתנגדות טובה כפור יומרות בטיפול של הצמח זכה לפופולריות בקרב גננים. אז, זנים דקורטיביים לשמש קישוט מיטה פרח יפה, וממינים אכילים להכין ריבה טעים, כמו גם חמוצים ויבשים פירות למטרות רפואיות.

שתילים למבוגרים

שני סוגי physalis בבית הם לרוב גדל ב שתילים. כדי לקבל שתילים איכותיים, אתה צריך לגשת בצורה מיטבית את השאלות הבאות:

  1. בחירת קרקע מתאימה לזריעת זרעים.
  2. הכנת זרעים עם זריעת הבאים שלהם.
  3. זרעים נבטים.
  4. טיפול של שתילים.

בחירה והכנת קרקע

כדי לטפח שתילים physalis בשימוש אדמה, אשר מתאים עגבניות ופלפלים. המצע מוכן עשוי להיות קנה בחנויות פרחים, ואתה יכול לעשות את זה בעצמך על ידי ערבוב:

  • כבול – 2 חלקים;
  • גן קרקע קומפוסט – 1 חלק;
  • חול – 0.5 חלקים;
  • 2 כפות. l. אפר לכל 5 ק”ג של המצע.

עם חומציות מוגברת של כבול, אפר עץ יש להוסיף.

הכנה וזרעה של זרעים

זריעת זרעים

זרעים לשתילים נזרעים בסוף מרץ – באמצע אפריל. לפני זריעה, הם צריכים להיות precreated בפתרון חלש של אשלגן permanganate במשך 20 דקות. כדי לשפר את הנביטה, את הגרגרים ממוקמים בן לילה פתרון המבוסס על ממריץ צמיחה (למשל 2 טיפות של Epin לכל 100 מ”ל של מים).

המכולה מלאה במצע מוכן, דחוס קלות וזרע, תוך שמירה על מרחק זהה ביניהם. מפזרים על גבי הקרקע (לא עבה יותר מ 1 ס”מ), לחץ קלות על האדמה ושופכים. כדי ליצור תנאי חממה, לכסות את המיכל עם הסרט ולשים אותו על אדן החלון מואר היטב.

לאחר יריות מופיעים, להסיר את המקלט. הטמפרטורה המתאימה ביותר עבור שתילים גדל לא פחות מ 15, אבל לא יותר מ -20 מעלות של חום. הקרקע צריך להשקות באופן קבוע, לא מאפשר ייבוש מלא.

השתלת זרעים

מבחר

לאחר 3 שתילים נוצרים על שתילים, הם חייבים להיות צלילה מתוך מיכל משותף לתוך כוסות נפרדות. האדמה מוכנה כמו הזרעים, עם זאת, החול הוא הוסיף חצי כמו הרבה. שתילים זה קל יותר לעבור השתלה מבוססת היטב, לעשות דשנים מינרליים בשיעור של 1 כף. l. לכל 5 ק”ג של המצע.

טיפול של שתילים של physalis

השתלה

משקפיים עם שתילים ממוקמים בצד שטוף שמש בחדר עם טמפרטורה של 20 מעלות צלזיוס. להשקות באופן קבוע, שמירה על לחות הקרקע. בתוך כמה שבועות לאחר ההשתלה, יורה ניתן להאכיל עם מסיס. החל שוב לאחר שבועיים.

לפני שתילת שתילים במקום קבוע, הם צריכים להיות קשוחים. בשביל זה הם מדי יום במשך כמה שעות שבוצעו ברחוב. לשתול אותם רק אחרי כפור הלילה נגמרים. בשלב זה, גיל השתיל הוא כ -30 ימים.

צלילה כרובית –

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3