Plectrantus נאה אלגנטי: מינים נפוצים לגידול המקומי

סוגים שונים של מנצחיםשיח יפהפה, מכוסה כולו עם עלים מגולפים מעודן של צבעים מגוונים ביותר, זכה זה זמן רב באהבה של מגדלי פרחים. גם מי בהחלט לא יודע שום דבר על plectrantus, בוודאות יש לפחות צמח אחד באתר או בדירה, כמתואר דומה לפרח זה.

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של plectrant עבור גידול הבית כוללים:

 • גלגל סיבוב מוליך חשמלית;
 • שיח shrubberry;
 • ארטרטוס של ארטנדל;
 • plectratus Hadiensis.

כמעט כל הזנים של הפרח לייצר ניחוח עדין של מנטה, הודות אשר electratus נקרא גם “מנטה החדר”.

כל מיני פרחים הם צמחים נשירים דקורטיביים ירוקי עד. יש להם כובע עלווה יפה, שופע, המורכב עלים עם צורה מעוגלת עם קצה גלי. צורה זו של צלחת עלה אופייני של רוב הזנים, אבל יש גם זנים כאלה שונים באופן משמעותי מן עמיתיהם.

בצורת עץ אלוןלכן, תוכי האלון בעל עלים, כמו שתי טיפות מים הדומות לאלון (ומכאן השם). בנוסף, הוא מייצר ארומה מחטנית במקום מנטה. יורה של הצמח הם זקופים, ואת צלחת עלה מכוסה ערימה ארוכה.

Plectratus ניתן לגדל כצמח נפרד או נטועים פרחים גדולים יותר (כפות הידיים).

Plectratus rotiform

גלגל חשמליבספרות המדעית, מינים אלה נקראים לעתים קרובות “מדגסקר”. הצמח יש צורה של שיח עם יורה ישר. העלים גדולים מאוד, עד 6 ס”מ, מוארכים מעט (כמו ביצה). הצבע העיקרי של הצלחת עלה ירוק בהיר. והצלעות והעלים של הפלקרנטוס עגולות, מכוסות בעדינות עדינה, בעוד היריות עצמן ורודות כהות.

בשנת מגוון floriculture המקומי עם עלים ירוקים הוא נדיר, גדל לרוב זנים אחרים בעלי צבע דקורטיבי יותר של הצלחת:

 • Plectranthus coleoides “Marginatus” – על עלים ירוקים “לבן” הגבול נמשך; Plectranthus coleoides «Marginatus»
 • Plectranthus “ירוק על ירוק” – על קצה הסדין יש שולי צהוב עם גוון ירוק בהיר; Plectranthus «ירוק על ירוק»
 • coleoides Plectranthus «תצוגה» – משטח עלה אדום, בחלק המרכזי של צלחת ו- RIM גיליון ירוק בצד ההפוך יש גוון אור-ירוק; Plectranthus coleoides «תצוגה»
 • Plectranthus coleoides “אוטו מאן” – עלים כתומים מכוסים בגבול צהוב עם גוון ירקרק, מעט זז לחלק המרכזי של העלה; Plectranthus coleoides «אוטו מאן»
 • Plectranthus coleoides “זהב קל” – באמצע צלחת עלה צבוע מעט ירוק, הצבע העיקרי של הסדין הוא צהוב זהוב. Plectranthus coleoides «זהב קל»

בושם תולעים

שיח- busterאחד השיחים הגדולים מכוסה עלים מונופוניים בצורת לב עם משטח קמטים, מעט מתבגר. עם טיפול נאות המפעל הוא מסוגל להגיע 1 מ ‘גובה. יורה מכוסים גם מוך.

עלים של plectrant שיח יש ריח חזק מאוד של מנטה, אשר יכול להדוף את העש. מסיבה זו, הצמח מכונה לעתים קרובות “עץ השומה”.

המאפיינים האישיים של המין כוללים:

 1. צמיחה פעילה. הבוש מהר מאוד בונה כובע נשירים ויוצר יורה חדש, במיוחד בקיץ, ואין כמעט תקופת מנוחה. עם תחילת הסתיו ולפני תחילת החורף, הצמיחה של הפרח מאט קצת, אבל לא מפסיק לחלוטין.
 2. שפע פורח. באמצע החורף סוג נפוץ זה של פלקרנטוס זורק החוצה תפרחת כחולה קטנה, הדומה לספייקליטים המפיצים ריח ניחוח. פריחה נמשכת עד סוף האביב.

כמה מגדלי לייעץ לחתוך את התפרחת, כדי לא לקלקל את המראה הכולל דקורטיבי של בוש.

ארטנדאל פלקראנטוס

ארנדטלישיח עבות דורש צובט קבוע לשמור על הצורה, שכן ללא הליך זה יורה שלה יכול לעלות על 0.5 מ ‘אורך. פני השטח של צלחת העלים ירוקים, מכוסים בוורידים בהירים יותר, אך הצד השני של העלה הוא בצבע ורוד עשיר. צורת צלחת העלים עגולה, עם קצה מחודד קלות וקצה גלי. עלים של Plectranthus במהלך המגע להפריש ריח קמפור קל.

Arctendal Plectranthus עם יורה זוחל שלה הוא אידיאלי ליצירת כיסוי עטיפה הקרקע או לגידול עציץ.

במהלך הפריחה, הצמח זורק גדול, עד 30 ס”מ spikelets גבוה על צמרות הענפים, spikelets. כל פרח הוא גם די גדול (כמעט 1.5 ס”מ אורך), צבוע לבן.

במקרה של תאורה בהירה מדי, האדמומיות מחלקו האחורי של הסדין יכולה לעלות על פני השטח. כדי לשחזר את המפעל להופעתו הקודמת, יש צורך לסדר מחדש את הסיר במקום חשוך יותר.

פלקרטוס הדנסיס

plectratus Hadiensisהוא גדל בשיח קומפקטי קטן, יוצר יורה מתנדנד מעט. העלים צבועים בצבע ירוק בהיר מכוסה פלומה עבה, כך זה מינים נקרא גם הרגיש חשוד. עלים בשרניים, מטושטשים הם לרוב מונו-פונים, אך יש גם זנים מגוונים של פרח.

המין הוא פופולרי במיוחד בקרב עמי הודו, שם הוא משמש לבישול מאכלים שונים. אולי מסיבה זו המפעל נקרא גם דבורה דבורה הודית.

בתנאים טבעיים, האלקרטוס hadiensis הוא מסוגל להגיע לגדלים גדולים יותר מאשר עם צמחים הגדלים בחדר. יש אפילו דגימות עד 75 ס”מ גובה עם עלים גדולים (עד 9 ס”מ אורך).

הצמח הוא אחד המינים הפוטופיליים ביותר. עבור צמיחה פעילה, הוא צריך תאורה טובה.

סוגים נפוצים המתוארים של plectrum מבוססים היטב לאחר השתרשות והם מסוגלים במהירות להגדיל את המסה הירוקה. אין להם דרישות מיוחדות לטיפול. זה מספיק פשוט להרים נקודה בהירה עם אור מפוזר, להשקות באופן קבוע ומדי פעם האכילה פרח. לשם כך, הפלטפורמה תודות הבעלים עם כובע לימון חכם ימשוך מזל, כמו שלטים של אנשים אומרים.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 40