Automatický časovač pro zavlažování z Číny

ruční zaléváníV městských apartmánech často najdete systém “inteligentního domu”. Osvětlení, kamerový systém, elektřina a klima jsou obrovskou sadou funkcí, díky nimž je váš život pohodlnější.

Na venkově, naopak, vše musí být provedeno ručně. Bohužel odborníci dosud nepřišli s zařízeními pro automatické zpracování postelí z plevele nebo sklizně, ale něco v ruských internetových obchodech je stále možné nalézt.

Pokud se nudíte plastovými plechovkami a stále zamotanými hadicemi, přemýšlejte o instalaci zavlažovacího systému. Hlavním asistentem bude automatický časovač pro řízení přívodu vody. Skleníky, postele, skleníky a trávníky – takový regulátor je v příměstské oblasti nepostradatelný. časovač pro napájení v online obchodu

Mnoho majitelů “šesti hektarových” výletů do dachy je spojeno výhradně s prací v domě a na místě, takže letní letní večer je poslední věcí, kterou chcete udělat z vodních rostlin. Časovač je vhodný pro všechny druhy hadic, které vedou ke zahradnímu postřikovači nebo kapací zavlažovací systém.

automatické zavlažováníPřístroj pracuje při tlaku 0 až 6 barů a gravitačním toku. Můžete si nastavit vlastní program zavlažování po dobu jednoho týdne – až desetkrát denně, trvání zavlažování je až 12 hodin. Náklady na správce v domácích internetových obchodech – od 1500 rublů. Výrobce doporučuje používat zařízení pouze v domácím nastavení.

automatický časovač pro zavlažováníNení tajemstvím, že většina zboží pochází z Číny. Automatický časovač pro zavlažování nebyl žádnou výjimkou, takže při hledání ziskových nabídek kupující přišli na stránky AliExpress. Na mezinárodní platformě lze výrobek skutečně koupit dvakrát levněji – asi 700 rublů.

Časovač pro zavlažování na AliexpressVodotěsné pouzdro je vybaveno dodatečným krytem. Na čelním panelu je zobrazen LCD displej, prostor pro baterie (typ AAA) a ovládací tlačítka. Osvědčení potvrzují kvalitu zařízení. Časovač se zapne v nastaveném čase a usnadňuje péči o letní chatu. Zákazníci navíc tvrdí, že pro otevření ventilu je nutný malý tlak – to znamená, že informace o práci v gravitaci nebo tlaku 0 jsou nesprávné.

přístrojové vybaveníSada obsahuje instrukci v angličtině, ale konfigurace regulátoru trvá poměrně málo času.

Komentáře v recenzích jsou také spojeny se špatným zabalením zboží a nepříjemným umístěním prostoru pro baterie.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2