Univerzální hrnek na prosévání mouky s Aliexpress

univerzální šálkuMouka je nejdůležitější složkou téměř všech pokrmů. Musí to však být předtím, než se přidá do misky. V opačném případě se pečení ukáže být méně bohatá, různé cizí nečistoty (například škrob) zůstanou v mouce a dokonce ani nevšimne malého hmyzu, který se rád v mouce likviduje. Koneckonců, není vždy dostatek času na tříštění mouky, a musíte přidat nepřidané mouky.

To je důvod, proč se na trhu objevil speciální hrnek, který může rychle mletí mouku. Stačí stačit pár kroků, aby se mouka zbavila různých nečistot a nasytila ​​ji kyslíkem.

Síťovací zařízeníPoužijte hrnku, aby se mouka snadno protlačila. Nejprve je třeba vyplnit šálek správným množstvím mouky. A pak stačí stisknout rukojeť, aby byla mouka prosetá. To je vlastně všechno. Nyní mouku lze použít pro vaření pokrmů.

Výhody hrníčku pro prosévání mouky:

  1. Jednoduchost. Několik rychlých pohybů – a mouka je prosetá.
  2. Rychlost. Několik minut můžete provést potřebné množství mouky.
  3. Všestrannost. V tomto hrnečku můžete prosévat nejen mouku, ale také kakao, práškový cukr a tak dále.
  4. Žádné otřesy. Nyní, pro prosévání mouky, nemusíte sítem otřásat celou svou silou. Stačí jen stisknout rukojeť hrnku.
  5. Malá velikost. Průměr hrnku není tak velký, takže mouka se nevzbudí kolem misky na stole a podlaze.

hrnek na prosévání moukyHrnek na prosévání mouky – to je užitečné zařízení, které by mělo být v arzenálu každého kuchaře. Ale kolik to stojí? V ukrajinských a ruských on-line obchodech, prosévací hrnek stojí 556 rublů. Vhodná cena za tento produkt. hrnkové síto v internetovém obchodě

Nicméně, na Alyekspress stejný hrnek stojí jen 196 rublů. Za tuto cenu je skutečně nutné tento přístroj zakoupit. Koneckonců, to je opravdu užitečné v kuchyni. mug-síto na Aliexpressu

Specifikace hrníčku pro prosévání mouky:

  • materiál – nerezová ocel;
  • průměr – 10 cm;
  • výška – 9 cm.

síto z nerezové oceliJak můžete vidět, hrnček pro prosévání mouky je nezbytný pro každou milenku. Koupit toto zařízení by však mělo být pouze přímo od čínského výrobce. Tuzemský výrobce koneckonců naznačuje poměrně vysokou cenu, ale vlastnosti zboží se neliší.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 12 =