Univerzální štětec pro zeleninu z Číny

kartáčMladé brambory milují všichni, dospělí i děti. Je to docela chutné a zdravé. Někteří poustevníci se ani nekoupí a nekouří s nimi, ale ne každý může rozhodnout o takovém experimentu.

Chcete-li vyčistit několik kilogramů mladých brambor, bude se muset pot. Mnoho milenců našlo cestu ven. Používají se k rychlé čištění houb pro nádobí, nerezové žínku a dokonce i písek. Výrobci však nabízeli speciální zeleninu.

moje mrkevŠtětec na zeleninu umožňuje rychle vyčistit mladé brambory od pokožky. Kromě toho takové zařízení několikrát usnadňuje mytí jakéhokoli ovoce a zeleniny.

Použití speciálního kartáče je poměrně jednoduché. Potraviny je třeba třepat pod různými proudy z různých směrů. Po několika pohybech budou mladé brambory čisté. Pak je zařízení jednoduše opláchnuto vodou.

Čínské kartáče v kuchyniKromě toho materiál kartáčů umožňuje jejich použití jako příchytku. Můžete snadno přenést jakýkoli talíř s horkou miskou. Díky speciálnímu zařízení na ruce nebudou žádné popáleniny.

Výhody kartáčů na zeleninu:

  1. Jednoduchost. Během používání štětce nebudou žádné potíže.
  2. Rychlost. Během několika minut můžete vyčistit několik kilogramů mladých brambor.
  3. Všestrannost. Štětec na zeleninu existuje mnoho použití.
  4. Bezpečnost. Štětec chrání ruce před popáleninami.

pohodlné a praktické přizpůsobeníAle kolik stojí takové univerzální zařízení? V internetových obchodech na Ukrajině a v Rusku lze zakoupit štětcem na zeleninu za 355 rublů. To je drahé na jednu věc. Ale v kuchyni nebudete potřebovat jeden štětec, takže tato volba se nezmění. zeleniny kartáč v online obchodě

Ale na místě firmy Aliexpress se štětcem na zeleninu prodává za 44 rublů. Tato cena je docela vhodná pro toto zařízení. Navíc je několikrát nižší než to, co vyslovil domácí výrobce. Za cenu na místě Aliexpress si můžete zakoupit až 8 kartáčů na zeleninu. Uložení je zřejmé. zeleninová štětka pro Aliexpress

Charakteristika čínských zeleninových kartáčů:

  • materiál – plast;
  • délka – 120 cm;
  • barva – oranžová, zelená, modrá, růžová.

K nákupu štětce na zeleninu použijte stránky Aliexpress. Čínský výrobce nabízí výhodnou cenu, na rozdíl od domácího. Vlastnosti zboží se však neliší.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 77 =