Vybíráme praktické zařízení pro čištění kukuřice z Číny

rychle a snadno čistíme kukuřiciKukuřice je užitečný produkt, který můžete jíst jak v zimě, tak v létě. Používá se k přípravě mnoha pokrmů včetně salátů a příloh. Používání kukuřice ve skořápce však není příliš výhodné a proces čištění zrnky z kukuřice trvá příliš dlouho.

čistíme zrno kukuřiceProto se nedávno na trhu objevila ručně rozpadaná (čisticí zařízení), která umožňuje rychle seříznout kukuřici z kukuřice. Používá ostrý čepel, který se přesně vyrovná s jeho úkolem. Řezané zrno lze použít k přípravě různých jídel. Dokonce můžete takovou kukuřici mrznout i na zimu, abyste nekoupili v obchodě.

Použití zařízení pro čištění kukuřice je velmi jednoduché. Nejprve musíte vařit kukuřici. Po vaření by měla zelenina mírně vychladnout, aby nedošlo ke spálení během čištění zubů. Pak vejce nakrájejte ve velké misce. Na začátku kohoutku musíte položit ruční beranku a opatrně ji zatlačit dolů a spouštět zařízení dolů. Po vyčištění všech klasů je třeba zrnko nalít do talíře.

ruční unikátní zařízeníVýhody zařízení na čištění kukuřice:

  1. Jednoduchost. V jednom pohybu můžete očistit celý kukuřičný klas.
  2. Rychlost. Během několika minut můžete všechny zrnky odstranit z několika kilogramů kukuřičných klasů.
  3. Čistota. Odříznuté zrna se v kuchyni nemusí shromažďovat, protože jsou ve skříňce dobře sestaveny.

Ručně drcená kukuřice je užitečné zařízení, které by mělo být v každé kuchyni. Ale kolik to stojí? V on-line obchodech na Ukrajině a v Rusku si můžete tento přístroj koupit za 498 rublů. Zdá se, že to není levné. ručně drcené kukuřice v internetovém obchodě

Na internetových stránkách společnosti Aliexpress je však možné zakoupit zařízení na čištění kukuřice jen za 166 rublů. To je přesně třikrát levnější než částka nabízená tuzemským výrobcem. kukuřičný čistič pro Aliexpress

Charakteristika čínské ručně drcené kukuřice:

  • materiál čepele – nerezová ocel;
  • materiál těla – plast;
  • průměr – 12 cm;
  • výška – 5 cm;
  • Objem zrn – 200 gramů;
  • barva je oranžová a průhledná.

zařízení ručního zařízení pro čištění kukuřiceJak je vidět, je nejlepší objednat ruční zařízení pro čištění kukuřice od čínského výrobce. Ceny jsou vždy několikrát nižší než ceny nabízené tuzemským výrobcem. A charakteristiky výrobku jsou prakticky stejné.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 + = 51