Řetězová pila “Partner” 350 spolehlivý asistent s náležitou péčí

Řetězová spojkaVe venkovském statku, v levém domě levná a bezproblémová řetězová pila Partner 350 nahradila obouruční nástroj a pilovou pilu. Zpočátku švédská značka převedla práva na značku společnosti “Electrolux” s výrobním závodem v Rusku. Při správné kvalitě je tedy nástroj levný. Pro amatérské použití je nejvhodnější model. Cena řetězové páteře Partner 350 od 5 do 9 tisíc rublů, v závislosti na konfiguraci, je přijatelná.

Principy volby řetězové pily

Mobilní praktický nástrojTak vznikla otázka, co se rozhodlo pro díla v předměstské oblasti. Samozřejmě by to měla být řetězová pila, protože je mobilní, nezávisí na zdroji energie. Takové zařízení může být použito při turistické cestě, aby se v lese shromáždily zbytky dřeva.

Pracovní doba s partnerem pro řetězovou pilu 350Kvalitní výrobky, nejen pily, jsou určeny známými značkami. Ale zde existuje nebezpečí, že se dostaneme na repliku vytvořenou v drobných podmínkách. Proto stojí za to bližší pohled na produkt. Často drahé nástroje světových lídrů Stihl, Husqvarna, Echo, Solo, jako drahé značky, jsou padělané. Proto je možné, aby výrobce řetězové pily Partner 350 od výrobce mohl koupit s menším rizikem.

Poměr hmotnost-výkon má přímý vztah. Profesionální nástroj pro používání dacha proto není vždy vhodný. Vyberte si domácího asistentka s malou rezervou. Velikost autobusu na amatérské pila o 45 cm je marketingový pohyb, snižuje zdroj motoru, pila se roztahuje s rušením.

Řetězová pila je nástrojem zvýšeného nebezpečí. Při práci zajistěte, aby děti a zvířata nebyly na pracovišti přístupné. Řezání malých desek je lepší provádět na speciálně vybavených regálech. Pro svou vlastní bezpečnost pracujte v upevněných oděvech, brýlích a ochranných rukavicích. Na nohou by měla být pohodlná, stabilní boty.

Možnosti tlumení vibrací, snadný start, pohodlné natažení řetězu, dostupnost vzduchového filtru vytvářejí další pohodlí pro nástroj. Z domácích rozpočtových pil v pořadí nejoblíbenějších na pátém místě se říká řetězová pila Partner 350 S. A poměrem ceny k kvalitě je to nejlepší mechanismus.

Charakteristika řetězových pil Partner 350

Partner 350 SNejběžnější pilou z řady “Partner” je Partner 350 S. Tento model se používá pro podélné a příčné řezání dřeva. Nástroj je určen pro délku sběrnice 40 cm. Z těchto možností je zařízení vybaveno:

 • inerciální brzdový obvod a zabudovaný jistič;
 • elektronické zapalování;
 • pružina pro snadné spuštění motoru;
 • tlumič vibrací;
 • automatické mazání řetězu.

Základní součásti nástrojeZákladní parametry:

 • výkon – 1, 5 kW;
 • úhlová rychlost hřídele – 13000 ot / min;
 • Pracovní objem spalovací komory je 40 m3. cm;
 • délka pneumatiky – 40 cm;
 • rozteč řetězce – 3/8 palce;
 • celková hmotnost – 4,7 kg.

Praktické tipy pro ovládání partnerských 350 pila na video jsou:

Po správném spuštění, nastavování, provozní režim pily umožňuje provádět široký rozsah práce, včetně podélné řezání dřeva.

Zjistěte si návod k obsluze řetězové pily Partner 350

Možné poruchy a způsoby jejich odstraněníPráce na složitých domácích spotřebičích, aniž by bylo studováno zařízení a pravidla provozu, je nepřijatelné. Pokyny od výrobce v ruském překladu obsahují následující témata:

 • seznam součástí a částí;
 • informace o tom, jak řádně číst symboly na zařízení;
 • bezpečnostní techniky při práci s pilou a dodržování technologie pily;
 • instrukce o montážní sekvenci nástroje;
 • správné složení palivových směsí a požadavky na mazání řetězů;
 • pokyny pro údržbu jednotlivých komponent;
 • tabulka problémů a jak je opravit;
 • technické parametry řetězových pil Partner.

Oficiální dokumenty určené pro pomoc majitelům zařízení obsahují komplexní informace o správném fungování pily.

Nástroj by měl používat pouze pilový řetěz s nízkým odskokem. Díky omezením hloubky řezu je v amatérském použití bezpečnější.

Podmínky vlastní opravy řetězové pily Partner

Pečlivé prozkoumání konstrukce řetězové pily pomůže při opravěPro vlastníka nástroje, který má schopnost opravovat domácí spotřebiče, je po ukončení záručního servisu možné opravit poruchu. Nejprve se musíte naučit technika. Zkušení majitelé věří, že opravy řetězové pily 350 s vlastními rukama začínají správnou diagnózou. Chcete-li určit povahu opravy, musíte:

 • zkontrolujte zapalovací systém;
 • Proveďte diagnostiku karburátoru;
 • účinnost palivového systému;
 • vyčistěte tlumiče;
 • určuje provozuschopnost systému pístu;
 • Zkontrolujte mazání řetězu;
 • Určete opotřebení součástí a potřebné náhradní díly pro řetězové pily. Partner.

Komplexní problémy je třeba řešit za účasti specialistů na konzultaci.

Pokud se motor nespustí, nejprve zkontrolujte, zda svíčky fungují správně. Měly by být suché a mít vzdálenost od 0,5-0,65 mm. Podle stavu odšroubované svíčky lze určit příznaky poruchy v palivovém systému a provoz zařízení. Analýza stavu nástroje podle typu zapalovacích svíček

Zkontrolujte provozuschopnost svíčky, spojte čepičkou se štartérem a vložte těleso válce. Svíčka je v pořádku, jestliže dojde k jiskru těla, když startér vytáhne. Pokud není jiskra přítomna, je tento kabel vadný nebo svíčka je zaplavena, nebo má zpracované své zdroje.

Mnoho karabin může způsobit poruchy karburátoru. Ale nejprve je třeba nastavit karburátorová řetězová pila Partner 350, jak je uvedeno ve videu:

Oprava karburátoru může dočasně prodloužit dobu chodu motoru. Průchozí otvory v karburátoru mohou být ucpané špatnou kvalitou paliva nebo uvolněným vzduchovým filtrem. Při demontáži jednotky je nutné všechny díly vypláchnout a vyfouknout.

Při demontáži jednotky je nutné všechny díly vypláchnout a vyfouknoutOpravy a nastavení karburátoru jako nejdůležitější jednotky je lepší svěřit veliteli.

Pokud není ve válci žádné palivo:

 1. Palivový filtr je možné vyčistit poté, co zjistíte, že spotřeba paliva je nízká od hadice. V závislosti na stupni ucpání musí být vyčištěn nebo nahrazen novým.
 2. Při zablokování injekce – k odstranění hadice, otevřete otvor pro vyčištění jehly.
 3. Karburátor získává malý vzduch přes zanesený vzduchový filtr. Dodávka směsi k motoru je narušena.
 4. Nesprávná regulace karburátoru vede ke stejnému výsledku.

Kontrola pracovní jednotky řetězuŘetěz není mazán. Aby nedošlo k přehřátí a tažení řetězu, musí být mazání na pracovní jednotku automatické. Ale protože olej je veden kanály, mohou být ucpány jemným prachem z dřeva. Po každém pracovním cyklu by měla být hadřík a štěrbiny očistěny od prachu a nečistot. Pokud dojde k úniku oleje, je třeba zkontrolovat integritu hadice a těsnost připojení k nádrži. Vadnou hadici vyměňte nebo dočasně zakryjte otvor těsnicí hmotou. Opravte olejové čerpadlo.

Chyby řetězové pily Partner 350 zváží selhání součástí při delším používání. Je-li hmota, pneumatika, gumové antivibrační těsnění opotřebené nebo je řetězec zarovnán, musíte postupovat včas. Při náročných provozních podmínkách je třeba je řídit, vyměnit, zaostřit a utahovat včas.

Řetězová pila 350 v práci – video

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 70 = 72