Cukrárna ve formě sushi

snack dortNestačí překvapit hostinku svých hostů: neobvyklé koláče, zámořské pokrmy nebo tajemné saláty. Ale originální svačina, vyrobená na principu dortu, vypadá jako japonské sushi. Krásná kombinace červených, zelených a bílých odstínů také udivuje. Chcete-li připravit tyto lahůdky, budete potřebovat velmi málo času a produktů.

Neobvyklé pečení

V receptu použijte suché těsto. Můžete ho natřít zeleně petrželkou nebo špenátem. Těstoviny se vyrábějí podle tohoto vzoru:

  • Zrušte zeleninu nožem (nejlépe pouze listy, bez větví);
  • přerušte jej v mixéru;
  • přidat samostatné žloutky (4 ks);
  • zakysaná smetana (70 g) o jakémkoli obsahu tuku;
  • energicky rozmíchané.

Osušte 120 g mouky a do ní nalijte 5 g prášku do pečiva. Poté se míchá až do stabilního stavu proteinu 4-re. Na začátku procesu přidejte sůl a trochu později – cukr. Nyní musíte kombinovat mouku a zelenou pastu. K výsledné směsi se přidá bičovitá proteinová hmotnost (2-3 lžíce). Musí být pečlivě manipulováno. Pohyby musí být shora dolů.

Petržel má specifickou chuť. Proto ti, kteří to netolerují, mohou používat listy špenátu. Rostlina dává bohatý odstín a neovlivňuje chuť pokrmu.

Pečte těsto na doporučené svačiny při teplotě 180 ° C. Po 15-20 minutách bude připraven. K tomu použijte panvu o rozměrech 25×30 cm nebo 30×40 cm. Spodní část formy je nutně pokryta pergamenovým papírem.

Velké finále

Pečené koláče se vyjmou z trouby. Použijte shodu pro kontrolu připravenosti, neměla by být lepkavá. Když se trochu ochladí, vyjme z pekáče a papír se vyjme. Dalším krokem je krájení. Vytvořte rovný okraj a rozdělte plátno na dvě stejné části. Nyní je čas vaření, stejně jako dekorace:

  • 300 g tvarohu;
  • nakrájíme na spoustu zeleně, promícháme;
  • Slaný losos nakrájený na dlouhé lamely.

Sýrovou pastou mastněte pouze jednu část sušenky. Nad ní položila sekundu a lehce stiskla. Pomocí speciálního nástroje rozdělte “koláč” na části. Každý z nich je zdoben kusy ryb. Můžete umístit volumetrickou růži, prsten, diamant nebo hvězdičku.

Aby bylo zajištěno, že jsou kusy rovnoměrné, na řezacích linkách jsou zaseknuté špalky. Řezací deska se používá jako pravítko.

Když se na stůl objeví lahodný předkrm, hosté budou na chvíli zmateni. Milovníci japonské kuchyně okamžitě ocení práci hostesky. Zbytek bude čekat s pochoutkou, ale pak se nebudou moci odtrhnout od ní. Děti se budou líbit nezvyklé zelené barvě dortu, ale chuť je ještě více překvapí.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 38