Jak vyrobit polykarbonátový skleník s vlastními rukama – video

Jak vyrobit skleník vyrobený z polykarbonátového videaPolykarbonátové skleníky jsou pohodlné, praktické a atraktivní. Ready-made polykarbonátové skleníky mají jednu jedinečnou nevýhodu – to je jejich vysoká cena, tolik letních obyvatel a kamionářů se snaží samostatně dělat skleníky a dát je na místě.

Ve videu uvidíte, jak zkušený a zručný samouk učitel Vasily Kuznetsov dělá skleníky na dřevěném rámu zakrytém polykarbonátem. Zde sdílí své tajemství, poskytuje rady a rady ohledně materiálů a instalace skleníku.

Vytváření moderního skleníku netrvá mnoho času a úsilí, ale v pracovním postupu byste měli vzít v úvahu některé body a nuance. Prezentované video je detailní mistrovskou třídou o nezávislé výrobě a instalaci skleníku vyrobeného z polykarbonátu na jeho soukromém pozemku.

Vasily Kuznetsov používá ve sklenících klenutou formu střechy a speciální design oken a oken, aby skleníky nejen dobře osvětlené, ale i dobře větrané.

Polykarbonátové skleníky vytvářejí nejlepší podmínky pro růst a vývoj rostlin, chrání je před nadměrnou vlhkostí a patogeny, což znamená, že od nich získáte maximální výnos!

Vasily Kuznetsov: jak jsem vyrobil polykarbonátový skleník s vlastními rukama (video)

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − = 42