Mincovna doma jako pokračování léta

Na posteli svítí svěží mincovnaKdyž se díváte touhou po opuštěné zahradě a rozloučíte se s pramenem, zastavíte se kolem malého stromu máty. Stála, zajata vězně hluboce vykopaná břidlicí, aby nedopadla kolem místa. Představuješ prázdná okna neobydleného bytu, běžíš na nádobí. Pečlivě vykopal Bush, psát na přistání země, s lehkým srdcem opustit dacha až do jara. Malá úzkostná, nějak peprmintová peprmint v domě.

Požadavky na výsadbu a ošetřování zeleninové máty

Transplantujeme mátou ze zahrady do hrnceTučná půda ze země vypouští silný horký manganistan draselný, aby nedošlo k neúmyslnému roztočům nebo jiným škůdcům. Položte připravenou půdu do několika malých dřevěných krabic a pokračujte v řezání mincovního křoví. Existuje mnoho rootletů a musíte je rozebrat tak, aby byl kořen rozložen podél letadla a dobře rozlitý, posypán zeminou. Odřízněte větev a nechte pouze dva listy.

V teple na světlém okně se mincovna po týdnu zbarví na zelenou a udeří na její voňavé listy. Není třeba rušit mladou rostlinu. Když kadeřní klobouk stoupá nad okenní parapet, nakreslíme listy a místnost bude naplněna vůní čerstvosti. Je to snadný způsob, jak pěstovat mátový dům v hrnci odřezků.

Pěstujeme mátou v podmínkách místnostiSemena rostou mnohem déle. Výsev by měl být povrchní, s nejjemnějším prachem s jemným pískem a zaléváním z atomizéru. Před nástupem by měla být miska zakryta tak, aby semena nezasychala. Později rostliny mohou být vysazeny v oddělených kontejnerech nebo ponechány na malebné složení.

Péče o rostliny je včasné zavlažování, které se v zimních měsících sníží. K napájení peprné máslo je jednou za měsíc libovolným složitým hnojivem na polovinu, proti instrukci, dávka. V zimě zařízení omlazuje aroma pouze v dostatečném světle. V létě budou rostliny prosperovat v přírodě u chaty.

Pojďme růst pomertus

Izolátka mincovny se dostala na ruské okenní parapety ze Skandinávie. Udělejte ve svém bytě malou zahradu léčivých rostlin, není těžké. Vedle květináčů Kalanchoe, petrželku, kopr, můžete vykvetat. Četné úpravy této domácí květiny jsou často obtížné rozpoznat blízké příbuzné. Na fotografii je zobrazen ampelový typ výhonku, který má mnoho padajících výhonů s hustým listím.

Plextantus ampel stříbro

Pěstování na parapetu plectrantus ampel stříbroNejčastější formy květů Plectranus rostou ve formě keřů s různými barvami zubatých listů. Rozlišuje jejich jemnou mátovou chuť a příznivé vlastnosti. Kromě zlepšení mikroklimatu v obydlí jsou tyto rostliny ochránci obydlí před můrami. Kromě toho jsou rostliny ve vnitřních prostorách tak nenáročné, že tolerují nedbalost vlastníků, kteří z času na čas dovolí usušení půdy. Květiny těchto rostlin mají atraktivní vzhled pouze s velmi obratnou péčí.

 Podle lidových znamení některé z odrůd domácí máty odstraní nespavost a odhánějí zlé duchy. Tak či ne, může majitel tohoto květina zkontrolovat.

Ertendal Plectrantus

Potěší se svým vzhledem a vůní Ertendalova elektrikářeMnožství květin skrývá jasně zelené listy sametu na jedné straně a fialové na druhé straně. Lehké vzorové žíly na zeleném pozadí, rychlý růst, vůně listů dělají tuto rostlinu velmi dekorativní.

Květinářům se doporučuje, aby rostly strom s krunýřem, takže síla rostliny přichází do dekorativního zeleného oblečení. Navíc je obtížné dosáhnout zvláštní krásy při kvetení.

Plectratus rotiform

Překvapivě krásný je elektrifikovaný rotorTato květina má velmi velké listy na stojící stonku. Mají délku 6 cm, což je největší ze všech druhů zobáků. Hranice talíře jsou velmi dekorativní a od nej je nejmenší ráz čerstvého vzduchu vyzařující úžasný pach.

Přitiskněte

Mladý plectratus z křovíDomovní rostlina se často nazývá krtek. Vyrůstá do výšky jednoho metru a rozšiřuje vůni čerstvosti a chladu do celého bytu. V atmosféře takového stromu najdou domovní obyvatelé spásu v případě bolesti hlavy, nespavosti. Éterický zápach mátou je léčení.

Plectranthus Hadnensis cítil

Plectranthus Hadnensis cítilMiniaturní bush s hustými a zdánlivě mdlými listy je velmi dekorativní. Miluje jasné místo a na parapetu potřebuje nejdelší osvětlenou část. Nebudou odmítat toto sissy a další osvětlení.

Plectratus truncheon

Plectranthus dubové květyKvětina má zvláštní listovou čepel a větve klesající. Jeho hustá zelená zeleň je neobvyklá a stejně jako všechny ostatní druhy produkuje vůni mentolu. Kromě toho můžete hodinky sledovat pestrobarevné kopie nebo křoví, které mají tlustou šarlatu s žilkami a třásněmi.

Pšeničné listy libovolného plektrantu dobře ulehčují svědění a pocit pálení ze skusu. Infuze listů se používá k opláchnutí hrdla a anginy pectoris o onemocnění ORL.

Plectratus chudý

Neobvyklá barva pectratus skvrnitá

Tento typ vyřezávaní bude perfektní výzdobou pro váš byt. Zelené listy se vyznačují přítomností bílé fringing, což dělá rostlinu neobvyklý.

Péče a rozmnožování mincovny

Řezy elektrifikovaného drátu dostaly kořenyPropagace Plectranthus pouze odřezky. Řezy zbývající vodou poskytují 100% přežití. Půda je připravena mírně kyselá plodnost. Polévání je mírné bez stagnace vlhkosti, aby se zabránilo houbovým chorobám. Na přímém slunečním světle se listy ztrácejí dekorativitou.

Při vzhledu zelených přátel v domě bude snazší dýchat, protože vzduch, který se nadměrně vysuší, bude vlhčí a léčí. Mátové listy často pomáhají v zimě vyrovnat se s onemocněním.

Video o rostoucím plectratus doma

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 23