Nejlepší odrůdy hroznů pro trh

Nejlepší odrůdy hroznů na trhuVinárci se zkušenostmi s prodejem vlastních plodin vědí, že první věc, kterou kupující věnuje pozornost, je vzhled hroznů. Krásné svazky, které se skládají z mnoha velkých bobulí, jsou nutně první, které přitahují kupujícího, a chuťové vlastnosti se hodí později. Žadatel se nazývá nejlepší hrozny pro odrůdu na trhu by měl dát tento druh sklizně. Keře by měly být schopné odolat stabilnímu a vysokému výnosu, podstupovat minimální nebezpečí kontaminace nebezpečnými chorobami způsobenými kulturou a ztrátou vaječníků před škůdci. Díky probíhajícím výběrovým činnostem získávají vinaři všechny nové zajímavé odrůdy a formy, které po testování někdy daví uznávané vůdce v pořadí nejlepších odrůd hroznů.

Arkady Hrozny: popis a fotografie odrůdy

Hrozny ArkadyVytvořená ukrajinskými chovatelky od křižování Moldavska a kardinála Arkady dnes je uznávána jako jedna z nejlepších odrůd hroznů v mnoha oblastech země, kde se rozvíjí vinařství. Odrůda se vztahuje k jídelnám a výnosům 115-120 dnů po začátku vegetačního období.

Rostlina tvoří silnou, zralou révu s mocným kořenovým systémem a dobrým přežitím. Arcadia ukazuje průměrný výsledek pro odolnost vůči hroznové chorobě, chránící révu před plísním, jsou potřebná dvě preventivní ošetření a ochrana proti plísním je nutná. Odrůda toleruje mrazy až na -21 ° C. S vlhkostí klesá, jahody někdy crack, který ovlivňuje kvalitu plodiny.

Jak je zřejmé z popisu a fotografií, hrozny Arkady tvoří velké, většinou husté klastry o hmotnosti od 0,5 do 2 kg. Tvar kartáčů je válcový nebo v blízkosti kuželovitého tvaru. Při hmotnosti asi 15 gramů bobulí může tato odrůda na trhu růst o více než 2,8 cm. Současně mají bobule tvar srdce a krásnou nažloutlou nebo bílou barvu. Vzhledem k tomu, že odrůda je velmi vysoká, plody nemohou hromadit mnoho cukrů, ale s mírnou kyselostí chuť Arcadie nezklame. Je osvěžující, příjemné a lehké, což je obzvláště dobře cítit při konzumaci čerstvých bobulí s masovou konzistencí.

Hrozny Kishmish Radiant

Hrozny Kishmish RadiantBeznožené bobule středního rána hroznů Kishmish Radiant jsou spotřebitelé dobře známé. Odrůda je chován křížením Moldavsko Cardinal hroznů a Sultana růžové, to zraje 125-130 dnů a vyznačuje se vysokými výtěžky, držet krok s médiem nebo silnému pěstování keře.

Kishmish Radiant se neliší vysokou odolností proti mrazu a je náchylný k infekci této kultury. V tomto druhu vyžadujícího pozornost pěstitele a s náležitou péčí to kompenzuje úsilí dává velké a střední zlaté plody a červenorůžového řadu o délce 2,5 cm a váží 4 gramy. Mám zralé plody, hustou konzistenci a muškátovou příchuť a vůni. Kartáče jednoho z nejlepších hroznů na trhu dosahují délky 40 centimetrů a mohou vážit více než 600 gramů. Úroda je snadno transportována a skladována po dlouhou dobu.

Popis a fotografie hroznů Codreanky

Hrozny z CodreanquePodle fotografie a popisu hroznů může být Codreanka oprávněně považována za jednu z nejzajímavějších moderních odrůd. Před dozráváním bobulí Kordyanko, získaného z mateřských odrůd Marshalsky a Moldavska, to trvá od 110 do 118 dnů. Odrůda tvoří vysoko výnosný vysoko výnosný réva, schopný odolat hromadě velkých kartáčů o hmotnosti od 400 do 1500 gramů.

Mezi nedostatky související s degenerací z nejlepších moštových odrůd ovoce, vyrovnat se kterým je možné, že používá giberelinu, což způsobí, že bobule růst a snížit počet semen v nich. Obvykle hroznové ovoce asi 3 cm dlouhý a váží asi 7 gramů přidělené hustou modro-fialovou barvu, hustou řízky a kůra nenápadný. V době, kdy dozrávajících bobulí hromadí hodně cukru, ale chuť dostanou dokonce o něco dříve. Kartáče musí být přepravovány, skladovány dobře a dlouho neztrácejí kvality, pokud zůstaly na křoví.

Hrozny z Hadji Murat

Hrozny z Hadji MuratZákladem práce tádžických vědců v chovu hroznů Hadji Murat byla odrůda Zabalkansky a Muscat Hamburg. Jako výsledek, jeden z kandidátů na titul byl jmenován nejlepší hroznové odrůdy pro trh, bobule dozrávají za 125-135 dní na energické keře.

Hrozny Hadji Murat zažívají mrazy až -22 ° C, ale je to lepší ve skleníku nebo pod zimním přístřeškem. Plody ovoce této odrůdy dozrávají o 75% nebo více, udržují extrémně velké kartáče o hmotnosti od 800 do 2500 gramů a dobře zachovávají své vlastnosti během skladování a přepravy. Odrůda je vysoce výnosná a má tendenci tvořit velké množství vaječníků, a proto je třeba zajistit jakost bobulí, je třeba normalizovat budoucí sklizeň.

Kartáče z hroznů Hadji Murat mají dokonce kuželovitý tvar a střední hustotu. Zralé oválné plody mohou mít hmotnost od 15 do 25 gramů, mají hustou téměř černou barvu, jsou pokryté šedým voskovým nátěrem a mají slušnou chuť.

Hrozny Pretty Woman

Hrozny Pretty WomanPro dozrávání tmavě růžové s hustou fialovou špičkou krásných bobulí v odrůdě hroznů, Pretty Woman opouští 110 až 110 dní. V Krasota, keře středně vysoké, dobře zralé ovoce-nese výhonky a dokonce, váží asi 500-700 gramů štětce. Odrůda vykazuje průměrnou odolnost vůči běžným infekcím a škůdcům.

Svazky zahrnují podlouhlé, přibližně 3 cm dlouhé a nenápadné při hmotnosti do 6 gramů čerstvých plodů s dobrou chutí, šťavnaté a poměrně masité celulózy a raskusyvanii kůži. Bobule hroznů Docela v nadbytku vlhkosti ve stádiu zrání někdy může prasknout. Plody této odrůdy nejsou špatné získání sladkosti, ale nemohou soutěžit s jasem chuti s odrůdami pro osobní potřebu.

Grape Monarch: fotografie a popis odrůdy

Monarchy hroznůPři výběru nejlepších odrůd pro trh s hrozny může být Monarch věnován pozornost zahradníků a odborníků, protože ve střednědobém zrání vyrábí velké, asi 900 gramových kartáčů vysoké kvality. Odrůda vykazuje vysoký výtěžek. Jedna réva dává nejméně 7 kg čerstvých bobulí komerční kvality.

Podle fotografie a popisu hroznů má Monarch vysokou růstovou sílu, dobré zakořenění řízků a stárnutí více než 65% délky výhonků. Odrůda je mrazuvzdorná a vykazuje vysokou a střední odolnost vůči známým chorobám této plodiny. Charakteristickým rysem tohoto hroznu jsou velké, 20 g oválných bobulí krásné žluté barvy. Buničina je šťavnatá, ale ne kapalná konzistence a nádherná, bohatá chuť. Po zrání, když je na vinici, štětec z hroznů Monarch, stejně jako na fotografii a v popisu, téměř neztrácí kvalitu, může být dlouhodobě skladován a přepravován.

Hrozny Galahad

Hrozny GalahadExtrémně raná hybridní hrozny GALAHAD na území Krasnodar regionu a dalších oblastech výnosů vinohradnictví sklizně za posledních 95-100 dní po začátku vegetačního období. Rank hroznové odrůdy rostlin pro lepší trhu získal díky nejvyšší chuť, dobrá síla růstu keřů, schopnost trávit zimu při teplotách až -25 ° C, stejně jako hodné pozornosti odporu vůči škodlivým houbám a hnilobě.

Hrozny dávají krásnou hmotnost až 1,1 kg, průměrnou hustotu kuželovitých svazků. Průměrná délka oválných, velkých jantarových plodů je 2,6 cm. Hmotnost masité s příjemnou konzistencí a sladkými bobulemi dosahuje 12 gramů.

Fotografie a popis hroznů Super-extra

Hrozny Super-ExtrasHybrida doby předčasné splatnosti, kterou získal E. Pavlovský, dosahuje výtěžku 100-110 dnů po vzniku prvních listů. Do konce července se na vysoko rostoucích křovidlech hroznů Super-Extras uvidí velké, až 1,5 kg hmotnostní, středně hlíněná hlína. Odrůda je vysoce výnosná, takže viticulturista se musí zabývat přídělem vaječníků a květenství.

Podle popisu a fotografií hroznů Super-Extra štětce se skládají z oválných nebo oválných velkých plodů o hmotnosti 7-8 gramů. Barva bobulí je bílá nebo světle oranžová. Bobule velmi rychle získávají sladkost, jejich dužina je příjemná, hustá s dostatečným množstvím šťávy.

Hrozny nejsou špatné proti nemocem a zimním mrazům. Kartáče po sklizni mohou být přepravovány a skladovány, jedinou nevýhodou je variabilita bobulí ve svazku.

Hrozny Fourchette

Hrozny FourchetteFrustrované hrozny nesoucí ovoce po 115-125 dnech od začátku vegetace se chovají na Ukrajině chovatelem V.V. Zagorulko odrůdy Kuban a dar Zaporozhye. Podle údajů získaných pěstitele, kteří se již seznámili s hrozny, tabulka má průměrnou odolnost vůči houbám a úspěšně přezimují při teplotě -22 ° C Výkonné křoviny tohoto druhu aktivně tvoří výhonky, téměř úplně dozrávají podzim.

Kartáče na pouzdrech tvořily husté, tvarově bližší k válcovému. Hmotnost partie skládající se z oválných plodů o hmotnosti až 16 gramů, od 600 do 800 gramů. Délka oddělené bobule je asi 3,5 cm, barva je tmavá, červenohnědá s výrazným voskovým povlakem. Jedna z nejlepších odrůd hroznů má nádhernou chuť s poznámkami z rozinkami a zralého moruše.

Popis hroznů odrůdy Furshetny známý s nejlepšími odrůdy pro trh nekončí. Přečtěte si článek o nejlepších odrůdách hroznů na prodej. Doufáme, že náš výběr vám pomůže při výběru a prodávání hroznů.

Video o nejlepších odrůdách hroznů

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 30